0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Avrupa yakasında su kaçağı olduğu zaman ne kadardır ya da Çekmeköy su kaçağı tespiti 79 TL pahalı bir fiyat mıdır?

Evini su basan, tuvaletteki kaçaktan pis kokular gelen, patlaklar nedeniyle boşa akan sular ne olacak? Onlara ödenen paralar bize ödenen 79 TL’dan az mıdır, kısımdan çok mudur? Cevap vermek için öncelikle kaçağınızın ne olduğunu tespit etmek gerekir. Eğer ki kırımın çok olacağı ve binlerle ifade edilen bir miktarın yanında 79 TL çok azdır. Sizde sadece tespit için bile olsa bu parayı vermekten memnun kalabilirsiniz.

Su kaçağı sızıntısı sessiz bir hastalık gibidir. İçten içe duvarınızı çökertir haberiniz olmaz. Bir gün genellikle evde olmadığınız bir gün ansızın patlayı verir ve ortalığı sel götürür. Geride ne eşya bulabilirsiniz ne de eviniz eski sizin evdir. Huzurlu vakit geçirdiğiniz evinizi bu saatten sonra tanıyamazsınız. Biz tesisatçılar olarak genellikle suyunuz patlamadan bize gelmenizi öneriyoruz. Çekmeköy su kaçağı tespiti patlamayı engeller.

Suyun Patladığını Nasıl Anlarsınız?

Evinizde suyunuzun patladığını anlamanızın tek yolu iyi bir gözlemci olmanız gerekir. Banyo, tuvalet ve mutfaktaki tesisatınızın geçtiği yerleri kontrol edebilirsiniz. Sızıntı olan yerlerde özellikle sararma, dökülme ve patlamalar meydana gelmektedir. PPRC borularınızın geçtiği yerlerdeki sıvanın rengi diğer taraflardan daha koyu ve nemli ise muhtemelen patlama ya da sızıntı vardır. Duvarlarınızda su izleri, küflenme suyunuzun patladığına işaret olabilir. Son olarak haddinden fazla böceklenme oluyorsa patlamaya işaret olabilir. Bilindiği üzere böcekler nemli bölgelerde yaşar. Patlayan bölgede de yeteri kadar nem mevcuttur.

Suyun Patlamasını Önlemek için Ne Yapılmalıdır

Suyunuzun patlamasını önlemek için başta Çekmeköy su kaçağı tespiti için 79 TL’nı ödemelisiniz. Çünkü eve girecek su tesisatçısı patlamadan önce sızıntıyı tespit ettiği taktirde kırılacak fayans sayısına, sökülecek parke sayısına göre bir fiyat çıkaracaktır. Siz yaptırdığınız kontrolle belki de evinizi korumuş olmakla kalmayıp cebinizi de korumuş olacaksınız. Ansızın su baskınları olmayacağı için evinizden huzurla ayrılıp huzurla dönebileceksiniz. Eviniz bir çilehane değil muhabbet hane olacak.

İlginizi Çekebilir;

Çekmeköy Su Kaçağı Bulma

Çekmeköy Petek Temizliği, Çerkezköy Kombi Petek Temizliği

Petek Temizliği Çekmeköy, Petek Temizliği Çerkezköy

Esenler Su Kaçağı Bulma

Erenler Kaçak Su Bulan Firma– Tespit, Tamir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button