0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çerkezköy Petek Temizliği, Ümraniye Petek Temizliği

26 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Çerkezköy Petek Temizliği, Ümraniye Petek Temizliği

Çerkezköy petek temizleme firmalarının geneli makine ile temizlik işlemi yapıyor. Bu da he daha temiz olmasına hem de ekonomik olmasına vesile oluyor. Çünkü eğer ki temizlik sırasında söküm işlemi yapılırsa hem daha fazla para ödemek gerekiyor hem de daha uzun zaman alıyor. O nedenle Çerkezköy petek temizleme fiyatının düşük olabilmesi için makine ile temizleme işlemlerinin tercih edilmesi gerekiyor.

Petek Temizliğinin Temeli

Petek temizliği yaparken doğru kimyasal kullanmak gerekiyor. Kaliteli olan kimyasallar kullanıldığında bir daha sorun yaşanmıyor. Çorlu petek temizliği firmaları genellikle makine ile temizleme sağladığı için temizliğin garantili olduğu biliniyor. Koruyu sıvı sayesinde peteklerde kireçlenme durumu çok daha sonra meydana geliyor.

  • Makine tesisat borularına havlupan altından ya da kombiden bağlanmalıdır.
  • İçerisindeki kirli su boşaltılmalı, baz içerikli solüsyon gönderilmelidir.
  • Ardından tüm tesisat içerisine hava gönderilerek kireçlenme çözülmelidir.
  • Kirli su tekrar boşaltılmalı, yerine koruyucu sıvı içeren solüsyon ve su gönderilmelidir.

Petek Temizlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temizlik aşamasında kombiden ya da havlupan üzerinden tesisata bağlanmak çok önemlidir. Bu sayede hem eve su sızıntısı olmaz hem de tüm tesisat borularına bu birimlerden ulaşmak daha kolay olur. Konulan solüsyonun baz özellikli olması önemlidir. Eğer ki asit özellikli olursa ne yazık ki peteklerde hasar oluşabilir. Koruyucu sıvıya da önem vermek gerekiyor. Çünkü koruyucu sıvı belirli bir süre suyun kireçlenmesini engelliyor ve bu sayede daha uzun sürede temizlik yaptırmanız yeterli oluyor. Çerkezköy kombi petek temizliği sırasında eve sızıntı olmasını engellemek için söküm yönteminden uzak durmak gerekiyor. Üstelik söküm yapıldığında peteklerin garanti kapsamları da bozuluyor.

Ne Zaman Temizlik Yapılmalı

Pek çok kişi peteklerini doğru zamanda temizletmiyor ve bu da büyük problem yaşanmasına neden oluyor. Kombi arızalarını yaşamak istemiyor, her zaman evin her yeri eşit ısıda olsun istiyorsanız o zaman petek temizliğini 2 yılda 1 yaptırmalısınız. Kombi için ise yılda 1 temizlik yaptırmak gerekiyor. Çünkü kombi hem elektrik hem de mekanik sisteme sahip bir üründür.

İlginizi Çekebilir;

Çekmeköy Petek Temizliği, Çerkezköy Kombi Petek Temizliği

Petek Temizliği Çekmeköy, Petek Temizliği Çerkezköy

Petek Temizliği Ümraniye, Petek Temizliği Üsküdar

Tıkanıklık Açma Ümraniye

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button