0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cihaz İle Su Kaçağı Tespit No

15 Temmuz 2021
51 kez görüntülendi
Cihaz İle Su Kaçağı Tespit No

Gelişen tesisat teknolojilerinde, duvar ve zemin altına gömülü olan su borularının analizleri kırma ve dökme işlemi olmadan yapılabilmektedir. Termal kamera ve akustik ses dinleme cihazlarıyla, kaçağın yönü ve şiddeti tespit edilebilir. Cihaz ile su kaçağı tespiti ortalama 15 dakika sürecektir.

Banyo Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağının olduğu bölgelerde, hafif kabarma, rutubet ve su akıntısı görülebilir. Su kaçağının tespit edilmesi için eski yöntemlerle, kırma yapılması sonucu boruların da zarar görmesi mümkündür. Cihaz ile su kaçağı tespiti, banyondaki zarar görmüş borunun tespit edilmesini ve direkt olarak borunun değişimi için minimal işlem yapılmasını sağlar.

  • Termal kameralarla borudaki ısı değeri ve zarar görülebilir.
  • Akustik ses cihazı suyun şiddetini ve yönünü belirlemede yardımcı olacaktır.
  • Nokta atışı işlem yapmak için cihazla boru değişimi kolay olacaktır.
  • Su kaçağının tespit edilmesi ortalama 15 dakika sürecektir.

Mutfak Su Kaçağı Tespiti

Mutfak ve banyo birçok tesisat sisteminin iç içe geçtiği bölgelerdir. Bu nedenle kırma ve dökme işlemiyle diğer tesisat sistemleri zarar görebilir. Cihazlarla yapılan tespit ve analiz sırasında, bölgedeki elektrik hatları, doğalgaz hatları da görülecektir. Termal kamera sayesinde sadece su kaçağının bulunduğu bölge analiz edilir.

Damlasu tesisat sistemleri 2021 yılının kaçak su tespit cihazlarını, en son teknolojide kullanarak, sürecin hızlanmasını ve kolaylaşmasını sağlamıştır. Nitelikli analiz ve su kaçağının tamir edilmesi için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button