0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cihaz İle Su Kaçağı Tespit

28 Kasım 2020
617 kez görüntülendi
Cihaz İle Su Kaçağı Tespit

Su tesisatlarında sızıntı problemi uğraştırıcı bir problem olması sebebiyle sorun yaratır. Böylelikle evde birçok alan da rutubet kokusu olurken duvarlarda ki kabarıklık da rahatsız edici görülür. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman cihaz ile su kaçağı tespit edilerek sorun ortadan kalkacaktır.

Su Kaçağı Nasıl Bulunmaktadır?

Su kaçağının tamamen tesisat sistemini bakılarak bulunmasına gerek yoktur. Bunun için uzman bir usta ile birlikte özel cihazlarla bulunması kolaylaşır. Cihaz ile su kaçağı tespit edilip, ardından tespit edilen bölge kontrol edilerek sızıntı uzun süreli olacak şekilde giderilir. Böylelikle tekrar bir sorun yaşanılmaz.

Su Kaçağı Nasıl Oluşmaktadır?

Su kaçağı evin banyo, tuvalet ve mutfak bölümlerinde görülür. Yoğun basınç, sıcak ve soğuk suda ki hızlı değişim, borularda pislikten kaynaklanan atıklarla oluşan tıkanıklık su sızıntısı oluşuma sebeptir. Su kaçağı oluşan bölge bir süre sonra sızıntı yapmaya başlar ve böylelikle evde de belirtilerini gösterir. Belirtiler genel olarak koku ve duvarlarda ki kabarıklık ile anlaşılmaktadır. Lavabolardan gelen damla damla sularla da görülmesi mümkündür.

Su Kaçağı Nasıl Çözülür?

Su kaçağı cihaz ile tespit edilerek çözülür. Bunun için termal kameralar, cihaz ile su kaçağı tespit gibi araçlar sızıntının kaynağını bulur. Damla su tesisat sistemleri, uzman bir şekilde sorunu çözerek, uzun ömürlü bir şekilde tesisat sisteminin kullanabilmesi adına bir onarımda yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Su Kaçağı İçin Ekonomik Firma

Kocaeli Su Kaçağı Firması

Sakarya Tıkanıklık Açma

Cihazla Su Kaçağı Firması

Doğalgaz Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button