0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Damla Su Tesisat Kırmadan Kaçak Tamiri

13 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Damla Su Tesisat Kırmadan Kaçak Tamiri

Hızlı bir su kaçağı tespiti hizmeti almak ve tesisatın hangi bölgesinde sorun olduğunun anlaşılmasını için cihazlar kullanılıyor. Dinleme cihazları ve termal kameralı bakımın yapılmasını sağlayan cihazlar aracılığıyla Su kaçağı tespiti Fatih gibi yoğun ilçelerde de sürdürülüyor. Tüm ustalarımız sayesinde İstanbul genelinde Damla Su Tesisat olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel olarak boruların hangi bölgelerden kırıldığı veya çatladığıyla ilgili bir incelemenin yapılması gerekiyor.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağının tespit edilebilmesi için verilen hizmetlerimiz için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Damla Su Tesisat güvenli bir şekilde tesisat kullanım olanağına sahip olunmasını sağlıyor. Türkiye’de uygun fiyatlarla verdiğimiz hizmetler sayesinde gün içerisinde ustalarımızın yapacağı bakımda kırmadan tamirin yapılması için yeni teknikler kullanmalarını sağlıyoruz. Su kaçağı tespiti İstanbul tüm ilçeleri için Damla Su Tesisat güvencesiyle, hafta içi ve hafta sonu hızlı bir şekilde yapılıyor.

Damla Su Tesisat İle Cihazla Kaçak Tamiri

Damla su tesisat Türkiye’de uygun fiyatlarla tesisat ve bakım hizmeti veren cihazla kaçak tamiri veren marka kurumlardan bir tanesidir. Akustik cihazlarla veya direkt olarak termal kameralı cihazlar ulanılarak bakımın yapılması mümkün oluyor. Tesisat için soğuk su veya sıcak su geçen hattın incelenmesi, hattın hangi kısımlarında kaçak olduğunun cihazlarla tespit edilmesi sağlanıyor.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Kaçak bulunan bölgenin tamir edilebilmesi için, öncelikle fayansın veya betonun açılması gerekiyor. Ufak bir matkap yardımıyla açılan bölge, suyun durdurulmasıyla birlikte borunun çatlak bölgenin anlaşılmasını sağlıyor. Çatlağın uzunluğuna ve tesisatı ne şekilde etkilediğine bağlı olarak bir kesit atılıyor. Kesilecek olan bölgenin uzunluğu kadar, hatta yerleştirilebilecek şekilde ek bir parçayla değiştirilmesi sağlanıyor.

Uzman bir tesisatçı tarafından yapılması gereken tüm bu işlemlerin sonucunda, birkaç dakika içerisinde tesisatın kaliteli ve kullanışlı olması sağlanıyor. Herhangi bir problem olmaması ve kullanım sürecinin normal hale gelebilmesi için girişimlerde bulunuluyor. Belirlenen kısmın kesilmesinin ardından, geçirilebilecek şekilde borunun herhangi bir açık kalmaksızın her noktasından kapatılması gerekiyor. Uygun fiyatlarla verilen hizmet sayesinde cihazla su kaçağı tespiti yapılabiliyor.

İlginizi Çekebilir;

Su Sızıntısı Firması

Su Kaçağından Kurtulmanın Yolları

Tesisat Sorunlarının Başlıcası Su Kaçağı

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tespiti, İstanbul Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Boru Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button