0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tamiri

15 Ekim 2018
919 kez görüntülendi
Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tamiri

Damla Su Tesisat, Türkiye’de su kaçağı yaşanan konutlar ve iş yerleri için detaylı olarak hizmetlerden yararlanma imkanı tanıyor. Müşterilerimize özellikle Su Kaçağı Tespiti İstanbul genelinde yaptığımız tüm işlemler sayesinde düşük fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz. Evlerde veya iş yerlerde tesisatın herhangi bir alanında yaşanan problemlerin önüne geçilmesi için hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Damla su tesisat güvencesiyle tüm faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, özellikle su kaçağının herhangi bir noktada başarılı bir şekilde önlenmesi sağlanıyor. Mutfak ve banyolar başta olmak üzere, konutlarda su kaçaklarıyla sık sık karşılaşılıyor. Bu tarz durumlar nedeniyle hem anlık maddi sorunlar yaşanabiliyor hem de uzun vadeli problemlerle karşılaşılabiliyor.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Sıcak su kaçağı tespiti yapılmasını sağlayan termal kameralı tesisat bakım cihazıyla birlikte, hangi kısımlarda deformasyon olduğunu öğrenebilirsiniz. Hem herhangi bir çatlak veya kırık sorunu yaşanmaması hem de bakımın direkt olarak tespit işlemleriyle başlaması için akustik cihazlar da kullanılabiliyor. Termal kameralı inceleme çok kısa bir süre içerisinde kaçağın yeri hakkında bilgi edinilmesini sağlıyor.

Sıcak Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Damla su tesisat tarafından verilen hizmetler sayesinde su kaçağı tespiti Bağcılar semtinde de başvuruya açık oluyor. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerle hem yüksek ücretler ödemelerini engelliyoruz hem de tesisatla ilgili sorun yaşamalarının önüne geçiyoruz. Bu tarz durumların ortadan kaldırılabilmesi, bakım ve onarımın tesisat genelinde yapılması için girişimlerde bulunuyoruz. Akustik dinleme cihazı kullanabildiğimiz gibi, sıcak suyun geçtiği hat üzerinde ise en net tespiti direkt olarak termal dinleme cihazı kullanarak yapma olanağına sahip oluyoruz.

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Damla su tesisat tarafından yapılacak olan tespit işlemleriyle ilgili hiçbir problem oluşmaması ve müşterilerin konutlarında tesisatın normal işleyişine dönmesi sağlanır. Bu sayede başta mutfak, tuvalet ve banyo olmak üzere tüm bölgelerde kaçakların önüne geçilmesi sağlanıyor. Konutlarda olduğu gibi, iş yerlerinde de zaman içerisinde veya darbeye, tazyike bağlı olarak bir kırılma durumu söz konusu olabiliyor. Bu durumlar tamamen zaman içerisinde yaşanacak olan daha büyük problemlerin temelinde yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button