0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tespiti

08 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarının evlerde veya iş yerlerinde yaşanması durumunda ortaya çıkacak olan hasar, uzun vadede çok yüksek maliyetlere sebep olacaktır. Bu tarz durumların önüne geçilebilmesi için tesisatın durdurulması yerine, çatlak veya kırık oluşan bölgenin onarılması gereklidir. Damla su tesisat güvencesiyle gün içerisinde firmamızla iletişime geçerek, adresinizi belirtebilir ve bakım yapılmasını talep edebilirsiniz. Hangi durumlarda nasıl bir yöntem kullanılacağı ise, iki farklı yöntemle yapacağımız çalışmalar sayesinde seçilebiliyor. Soğuk su kaçaklarının yanı sıra, sıcak su kaçaklarında yaşanan tahribatın ortadan kaldırılabilmesi için de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçaklarının tamir edilebilmesi için, yerlerinin tespit edilebilir olması gerekiyor. Tespit edildikten sonra da özellikle su kaçağının yaşandığı bölgenin kesilmesi, yerine yeni bir boru eklenmesi, cihazla su kaçağı tespiti için son işlemdir.

Kırmadan Su Kaçağı Onarımı

Su kaçaklarında yaşanan deformasyon nedeniyle sadece sizin dairenizin veya iş yerinizin duvarları değil, komşularınızın daireleri de zarar görebiliyor. Bu tarz durumlarda özellikle uzun vadeli önlem alınmaması durumunda, özellikle kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizden faydalanmanız son derece önemlidir. Kırmadan su kaçağı tespiti faaliyetlerimizde fayansların büyük bir bölümünü deneme yanılma yoluyla kırmıyoruz. Sadece direkt olarak kaçak bulunan bölgenin tespit edilmesini sağlıyoruz.

Su Kaçağında Onarım Nasıl Yapılır

Su kaçağı tespiti Fatih ve civar ilçelerinde yapılarak, İstanbul’da uygun fiyatla tesisat bakım faaliyetlerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Her zaman için firma bilgilerimiz sayesinde bizimle iletişime geçebilir, adresi belirtmenizin ardından ekip göndermemizi sağlayabilirsiniz. Kaçağın tespit edilememesi gibi bir durum söz konusu olmayacağı gibi, saatler boyunca süren ve metrelerce kırılan fayanslarla da karşılaşmayacaksınız. Damla su tesisat olara Türkiye’nin en kaliteli ve en çok ilgi gören tesisat firmalarının başında geliyoruz.

Su kaçaklarındaki onarımları yaparken özellikle bakımın yapılacağı bölgenin tespit edilmesini sağlıyoruz. Akustik dinleme cihazıyla duvar dinlenebileceği gibi, termal kamerayla da duvarların dinlenmesi mümkün oluyor. Bu sayede gün içerisinde hızlı bir şekilde kaçak noktasını bularak, maksimum bir saatlik işlemle, tesisatın tekrardan normal bir şekilde çalışır hale gelmesini sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir;

Su Tesisatçısı – 79 TL

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Boru Tamiri

Geyve Su Kaçağı Uzmanı-Tespit,Tamir

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tespiti, İstanbul Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Damla Su Tesisat Kırmadan Kaçak Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button