0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar İçindeki Su Kaçağını Kırmada Bulan Firma

18 Ağustos 2018
1 kez görüntülendi
Duvar İçindeki Su Kaçağını Kırmada Bulan Firma

Eski zamanlarda evlerde ya da dükkanlardaki su kaçaklarını bulmak oldukça zor bir süreçti. Çünkü bu işlemler için su kaçağı olduğu tahmin edilen yerlerin kırılması gerekiyordu. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi sayesinde su kaçakları çok kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Evlerinde belirli durumlardan dolayı su kaçağı olduğunu düşünenler “Duvar içindeki su kaçağı nasıl bulunur?” diye merak etse de bu işlemler artık bazı cihazlarla, duvarların kırılmasına gerek olmadan yapılmaktadır.

Cihazlarla Su Kaçağı Tespit Etme

Günümüzde geliştirilen bazı cihazlar, duvar içerisindeki su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde tespit edebilmektedir. Bu sayede artık duvarlar kırılmadan, evin hiçbir yerine zarar vermeden su kaçakları tespit edilebilmektedir. Firma olarak biz de bu cihazları kullanarak su kaçaklarınızı anında tespit ediyoruz.

Duvar içindeki su kaçağı nasıl bulunur sorusuna geri dönecek olursak ilk olarak ev sahipleri, evin bazı yerinde meydana gelen problemlerden dolayı su kaçağı olduğunu düşünür. Bu problemler genellikle rutubet, kötü koku, şişen ve çatlayan duvarlar, bir anda artan su faturası gibi problemlerdir. Ardından firmamızı arayan ev sahipleri, olası bir su kaçağı durumunun olduğunu iletir. Biz de cihazlarımızı alarak verilen adrese gider ve çok kısa bir süre içerisinde su kaçaklarının yerini tespit ederiz.

Duvar içindeki su kaçağı nasıl bulunur diye sorulurken insanlar genellikle duvarları kırılacağı için ciddi anlamda çok korkarlar. Fakat artık su kaçağı tespit edildikten sonra yeni sistemler kullanılır ve duvarlar kırılmaz böylece ev sahiplerine ekstra bir yük verilmiş de olmaz. Eskiden insanlar su kaçağı olduğu düşündüğünde bu durumdan dolayı tesisat şirketlerini aramaya çekinirken artık yeni teknolojik sistemler sayesinde ev sahipleri böyle durumlarda direkt olarak tesisat şirketlerini arayabilmektedir.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Duvar içindeki su kaçağı nasıl bulunur sorusuna, firmalara düşen görev kısmı ile cevap verdik. Bir de ev sahiplerinin yani sizlerin su kaçağı olduğunu nasıl anlayabileceğinizi sağlayan yöntemlerden  bahsedeceğiz.

İlk olarak üstte de söz ettiğimiz gibi rutubet, duvar çatlakları gibi pek çok durum su kaçağının olabileceğini göstermektedir. Ancak bunlara ek olarak su kaçağını anlamanın bazı yolları da vardır. Mesela eski faturalarınız ile karşılaştırdığınızda artık faturalarınız çok yüksek geliyorsa ve kullanım miktarlarınızda ciddi farklılıklar olmadığını düşünüyorsanız su kaçaklarından şüphelenebilirsiniz. Bununla beraber evdeki tüm musluk ve vanaları kapattığınız halde, su sayacınızı 10 dakika kapalı beklettikten sonra dönmeye devam ediyorsa bu da su kaçağının ayak seslerinden bir tanesi olarak bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Duvar İçindeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Sakarya Su Kaçağı Bulan Firma  – Tespit, Tamir

Doğalgaz Tesisatında Su Kaçağı Var

Kalorifer Temizliği Uygun Fiyatlı

Kameralı Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button