0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Erenler Su Kaçağı– Tespit, Tamir

03 Nisan 2019
2 kez görüntülendi
Erenler Su Kaçağı– Tespit, Tamir

Sızıntıların eskiden olduğu gibi kırılarak tespit edilmemesi, müşterilerin içini rahatlatıyor. Nitekim bu şekilde yapılan tespit ile tamir işlemlerinde ciddi sorunlar baş göstermekte. Örneğin kırılan ya da dökülen alanların yeniden yaptırılması gerekiyor. Üstelik su sızıntılarının giderilmesine ödenen para ile ekstra masraflar dahilinde bütçe zora giriyor. Artık hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmek isteyenlere son teknolojisi su kaçak tespiti işlemleri sunulmaktadır. Şöyle ki;

  • Erenler su kaçağı – tespit, tamir sırasında teknolojik aletlere yer verilmekte.
  • Aletler sayesinde herhangi bir alan kırılmadan sızıntı tespit edilmektedir.
  • Sızıntının tespit edildiği alan üzerinden ise onarıma geçilmektedir.

Kısacası kırma ile dökme sorununa yer verilmez. Deneme – yanılma yöntemine başvurulmaz. Direk olarak cihazlardan tespit edilen sızıntının giderilmesi sağlanır. Noktasal bir şekilde tespite yer verildiği için de hiçbir yer batmaz ve dağılmaz. Gönül rahatlığı ile sızıntı tespiti için iletişime geçebilir ve sorunu kökten çözebilirsiniz.

Su Kaçakları Nelere Sebep Oluyor?

Su kaçağı beraberinde pek çok sorunu getirmektedir. Bu sorunların da aynı zamanda masraflı olacakları açık durumda. Örnek verecek olursak sızıntılardan dolayı duvar ile zeminde kabarma sorunu baş gösterir. Kabarmaların oluştuğu alanların yeniden tamir edilmesi gereklidir. Kısacası ekstra bir ödeme daha yapmak zorunda kalırsınız.

Pis su kaçaklarından dolayı sağlıksal sorunlar ortaya çıkar. Nitekim sızıntılardan kaynaklı olarak mikropların yüzeye çıkması söz konusudur. Bu durum sağlıksal pek çok sorunun habercisi niteliğindedir. Başta sağlığınızdan arkasından da paranızdan olmak istemiyorsanız alanında profesyonel olan ustalara başvurmalısınız. Ancak bu şekilde sızıntıların kısa sürede tespit edilmesi ve önlenmesi mümkün olacaktır.

Termal Kameralar İle Kaçak Tespiti

Erenler su kaçağı – tespit, tamir sırasında son teknolojinin kullanılmasına özen gösterilir. Örneğin termal kamera sistemleri bunlar arasında yerini almıştır. Şöyle ki borulardan sızıntıların oluştuğu alan görüntülenir. Böylece herhangi bir alanın kırılmasına da gerek kalmaz. Noktasal olarak belirlenen alan üzerinden ise onarıma geçilir. Yani borunun tamir edilmesi halinde sızıntı ortadan kalkar. Küçük bir alanın kırılması da bütçenizi sarsmayacaktır. Eski tip tesisat işlemlerinde tüm duvar ile zemin kırılıyordu. Artık noktasal bir alan üzerinden tamire geçildiği için avantajlı olacaksınız.

İlginizi Çekebilir;

Erenler Kalorifer Su Kaçağı– Tespit, Tamir

Erenler Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Firma No

Erenler Kaçak Su Bulan Firma– Tespit, Tamir

Sakarya Erenler Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button