0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenyurt Bölgesi Su Kaçağı Tespiti

19 Ağustos 2018
1 kez görüntülendi
Esenyurt Bölgesi Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt, İstanbul’un büyük ilçelerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Firma olarak Esenyurt su kaçağı tespiti konusunda da hizmet vermekteyiz. Su kaçakları, tesisat sektöründe en büyük problemlerden biri olarak bilinse de aslında tespit edilmesi ve tamir edilmesi oldukça kolaydır. Böyle düşünülmesinin sebebi, eski zamanlarda su kaçaklarının kırılarak yani evin pek çok yerine zarar verilerek yapılıyor olmasıdır. Ancak firma olarak son teknoloji ile üretilmiş cihazları kullandığımız için evinizin herhangi bir yerine zarar vermeden su kaçağı tespiti yapabilmekteyiz.

Evde Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları tıpkı bazı hastalıklara benzemektedir. Yani erken teşhis oldukça önemlidir. Su kaçağı ilk olarak küçük boyutta başlar ancak müdahale edilmezse büyür ve ciddi sorunlara yol açar. Evde su kaçağını tespit etme yöntemlerini bilirseniz, küçükken fark edip hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Evde su kaçağını tespit etmenin en yaygın yollarından biri su sayaçlarını kontrol etmektir. Ancak insanlar bu konuda bazı hatalar yapabilmektedir. Evdeki tüm musluk ve vanaları kapattıktan sonra su sayacının çalışması, evde su kaçağı olduğu anlamına gelmemektedir. Bu işlem için mutlaka su sayacının da 10 dakika boyunca kapalı kalması gerekmektedir. Eğer 10 dakika geçtikten sonra da sayaç çalışmaya devam ediyorsa bu durum su kaçağının göstergesi olabilir.

Evdeki su kaçaklarını anlamanın başka bir yolu ise faturaların karşılaştırılmasıdır. Eğer eski faturalarınızla kıyas yapınca yeni faturalarınız ortada hiçbir neden yokken yükselmişse, su kaçağı olabilmektedir. Bu durumları yaşarsanız Esenyurt su kaçağı tespiti konusunda profesyonel hizmet veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Evdeki Su Kaçağı Cihazla Nasıl Tespit Edilir?

Eskiden su kaçaklarını tespit etmek için mutlaka su kaçağı ihtimalinin olduğu yerlerin kırılması gerekmekteydi. Fakat artık bu eski sistemler ortadan kalktı. Termal cihazlar sayesinde çok kolay bir şekilde su kaçakları tespit edilebilmektedir. Esenyurt su kaçağı tespiti yapan firmamız, termal kameralı cihazlar sayesinde herhangi bir kırma işlemi olmadan anında su kaçağı tespiti yapmaktadır. Eğer su faturalarınız bir anda yükseldiyse, evlerinizin pek çok yerinde rutubet oluşumu başladıysa ve su sayacınız evdeki tüm musluklar kapalı olduğu halde hızlı bir şekilde çalışmaya devam ediyorsa, hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilir;

Adalar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Orhanlı Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Civarı Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button