0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Evde Su Kaçağı İşlemleri

31 Aralık 2017
2 kez görüntülendi
Evde Su Kaçağı İşlemleri

Evde su kaçağı olması durumunda, işlemler aslında çok fazla zor değildir. Çünkü aşağı yukarı bir yerde tahmin edilebilecek şekilde işlemler gerçekleştirilmektedir. Evde su kaçağı olması durumunda, öncelikli olarak yapılacak işlem bütün mutlulukların ve giderlerin kapatılarak gerçekten de su kaçağı olup olmadığını ve bir sızıntı olup olmadığını kontrol edilmelidir. Burada gerçekleştirilen işlem sırasında, bütün musluklar ve giderler kapatılır ve su saati kontrol edilir.

Evde Su Kaçağı İşlemleri Nasıl Yapılır?

Eğer bütün musluklar ve giderler kapalı olmasına rağmen, su saati hala dönüyorsa, bu durumda bir sıkıntısı var demektir. Bu işlem sayesinde, kaçak durumu anlaşılmaktadır. Bunu da bilmek gerekir. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra, gerekli su sızıntısının nereden kaynaklandığının bulunması gerekir. Çünkü bir borunun çok ufak milimetrik bir yerinde olan bir sızıntı için, bütün evdeki boruların kazanması gibi, bir ihtimal söz konusu değildir.

Duvarlar yıkılır, kırılıp, borunun santimetrelik bir yerinde olan çatlak için müdahale edilmesi gibi bir durum gerçekten de sizlere çok ciddi maliyetlere yol açacaktır. Bu yüzden de bu tarz durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Sizler de bizleri arayabilirsiniz.

Özel olarak ithal etmiş olduğumuz makineler sayesinde, son teknolojiye uygun şekilde işlemlerinizi çok hızlı bir biçimde gerçekleştirebiliyoruz. Bu konuda sizlere sunmuş olduğumuz cihazlar sayesinde, tesisat uzmanlarımız sizin istemiş olduğunuz yere geliyor ve gerekli kontrolleri gerçekleştiriyor.

Evde Su Kaçağı Müdahale İşlemleri

Burada yapılması gereken aslında önemli nokta sizlerin sadece arkanıza yaslanıp işlemlerin çözülmesini beklemek olacaktır. Bu işlemler gerçekleştirilirken, cihaz duvar üzerinde gezdirilir ve gerekli bloklar arasındaki su sızıntısı kısmı tespit edilir. Burası tespit edildikten sonra kırma işlemi başlar ve boruya ulaşılır.

Boruyu basıldıktan sonra da, gerekli müdahale gerçekleştirildikten sonra, ağız ile üstü kapanır ve tekrar eski haline getirilir. Böylece herhangi bir şekilde kırık dökük kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Su kaçak tespiti bu işlemler içerisinde, en önemli noktalar ve gerçekten de özellikle son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde, bu da çok kolay bir hale gelmiş bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Ümraniye Yukarı Dudullu Mah. Su Kaçağı Bulma

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı

Evde Su Kaçağı Müdahale

Apartmanda Su Kaçağı

Evde Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button