0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fabrika Su Kaçağı

24 Aralık 2017
1 kez görüntülendi
Fabrika Su Kaçağı

Fabrika su kaçağı denildiği zaman, ekiplerimizin güvenebilirsiniz. Çünkü fabrikalarda bu tarzda durumlar olabilir. Aslında genel anlamda bu tarz durumlar olabilir. Çünkü bir çok yerde belirli bir süre kullanımdan sonra, iç kısımlarda bulunan buralarda aşınmalar olabilir. Bu durumların birçok farklı sebebi vardır. Aslında duvarların ardında kaldığı için çok fazla darbe görmediği için, herhangi bir sıkıntı yokmuş gibi gözüküyor.

Ancak şunu da bilmek gerekir. Borular zamanla içerisinde akan sularla bile yıpranmalar göstermeye başlar. Bundan sonra da bu yıpranmalar devam ettikçe, artık iyice ön plana çıkar ve bu şekilde yükseldiği için de artık kaçak durumu başlayabilir. Bu durumda yapılması gereken özellikle fabrikalarda bütün su akarlarını kapatıp daha sonra saatin kontrol edilmesidir. Saat kontrol edildiğinde, eğer hala bütün akarlar kapalı olmasına rağmen yani musluklar ve giderler kapalı olmasına rağmen, hala su saati dönmeye devam ediyorsa, bu durumda belli ki belirli bir kaçak durumu söz konusudur.

Fabrika Su Kaçağı Müdahale İşlemi

Bu tarz bir durumda yapılması gereken profesyonel bir müdahaledir. Çünkü duvarların ardında olan bir yere müdahale edileceği zaman, çok dikkatli olmak gerekir. Eskiden bu işlemlerde biraz şans, biraz da tecrübe ön plana çıkardı. Ancak günümüz teknolojisinde artık bu işler şansa bırakılmaz. Bizler yurt dışından getirmiş olduğunuz özel ithal cihazlar sayesinde sizlere bu konuda yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Çok rahat bir şekilde işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Sonuçlar sunulmaktadır.

Fabrika Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Bu işlemler gerçekleştirilirken, eskiden tahmini hareket edilirdi. Örnek vermek gerekirse, bir yerde kaçak var ise, bu durumda tahmini olarak bir yer belirlenir ve bu yerler kırılır dökülürdü. Sonrasında örnek vermek gerekirse, 5 tane yer kırılır, bir tane yerde kaçak olduğu ortaya çıkardı. Ancak günümüz teknolojisine göre, artık bu işlemleri bu şekilde yapılmamaktadır. Direkt olarak cihazlar kaçağın yerini gösterir. Buraya direkt olarak müdahale yapılır.

Bundan sonra da gerekli derz dolgu, fayans işlemleri gerçekleştirilir ve bundan sonrasında sizler aynı şekilde kullanıma devam edebilirsiniz. Kısacası bu tarz kaçak durumlarında, su kaçak tespiti asıl önemli olan noktadır. Bu işlemi gerçekleştirildikten sonra, zaten müdahale de çok kolay bir şekilde yapılır.

İlginizi Çekebilir;

Banyoda Su Kaçağı

Evde Su Kaçağı İşlemleri

Evde Su Kaçağı

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Su Kaçağı Bakım Fiyatı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button