0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Garantili Tıkanıklık Açma

22 Eylül 2018
539 kez görüntülendi
Garantili Tıkanıklık Açma

Tesisatınızın herhangi bir noktasında meydana gelebilecek tıkanıklık problemi oldukça çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Bazı durumlarda yoğun miktarda yağ kullanılması ile birlikte tıkanıklık oluşabileceği gibi aynı zamanda ara tesisatla ilgili ortaya çıkabilecek problemler nedeniyle de tıkanıklık oluşabilir. Kuruluşumuzun sunmuş olduğu garantili tıkanıklık açma hizmeti ile birlikte bu tıkanıklık problemleri çok kısa bir süre içerisinde giderilir ve kesinlikle bir daha böyle bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkar. Tıkanıklık açma işlemi ağırlıklı olarak yarım saat ile 3 saat arasında sürmektedir.

Mutfak boruları garantili tıkanıklık açma

En çok tıkanıklığın yaşandığı noktalardan bir tanesi de mutfak ile ilgili ortaya çıkabilecek tıkanıklık sorunlarıdır. Mutfak borularında ortaya çıkan tıkanıklık genellikle yoğun miktarda yağ kullanılması ve bu yağların da artık bir zaman sonra donmaya başlayarak burayı iyiden iyiye tıkaması ile ilgilidir. Her ne kadar garantili tıkanıklık açma işlemleri uygulansa bile mutfak borularına yağ dökme konusunda çok dikkatli davranmanız gerekmektedir. Aksi takdirde tekrardan tıkanıklık oluşması ve bunun da zaman içerisinde borunuzu yırtmaya başlaması çok da fazla zaman almayacaktır. Mutfak boruları ile ilgili ortaya çıkabilecek ikinci en önemli tıkanıklık nedeni ise büyük meyve veya sebze parçalarının mutfak giderlerine atılması ile ilgilidir. Böylece zamanla bu büyük parçalar ana tesisat içerisinde birikmeye başlar ve bu da büyük tıkanıklıklar oluşmasına yol açar.

Banyo boruları tıkanıklık açma

En çok kullandığımız mekanlardan bir tanesi de banyo gibi yerlerdir. Bu nedenle banyo borularında meydana gelebilecek en ufak bir tıkanma dahi günlük hayatınızı oldukça olumsuz yönde etkileyebilir. Banyo boruları tıkanıklık açma işlemi genellikle diğerlerine göre bir miktar daha uzun sürebilir. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de banyo tesisatındaki su borularının bir miktar daha ince yapılması ile ilgilidir. Ayrıca banyo boruları içerisinde çok fazla kıl ve buna benzer pisliklerin birikmesi ile birlikte daha hızlı bir şekilde tıkanma sorunu oluşturur. Garantili tıkanıklık açma işlemi ile birlikte bu sorunlar çok rahat bir şekilde giderilir. Kuruluşumuzun yapmış olduğu garantili tıkanıklık açma işlemleri çok uzun bir süre koruma da sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button