0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gider Açma Sorunlarınızda Yardımınıza Yetişiyoruz

01 Nisan 2018
2 kez görüntülendi
Gider Açma Sorunlarınızda Yardımınıza Yetişiyoruz

Evlerde bulunan giderler özenli kullanılması gereken noktalardır. Bu giderler mutfakta evye noktasında,  banyoda da lavabo, duş, ve klozet gibi yerlerde bulunmaktadır. Yaz kış evlerimizde ya da çalışma alanlarımızda sürekli kullandığımız bu noktalar zamanla içlerinde tortular, saç, kıl, tüy gibi artıkları, yemek / çöp artıklarını v.b. biriktirerek daralmaya başlar. Yine yanlış atıkların buralara atılması sonucunda da bir anda tamamen tıkanabilir.

Gider Açma Konusundaki Hizmetlerimiz

Farklı genişliklerde evlerimizin tesisatları içinde bulunan pimaş boruları ne kadar geniş olursa olsun bu kötü kullanım şartları neticesinde yavaş yavaş ya da atılan cisme göre birden bire de  tıkanabilir. Bu gibi bir durumla karşılaşıldığında bizleri arayabilirsiniz.  Evlerinizin ya da çalışma alanlarınızın tesisatıyla ilgili olarak her noktasında kameralı görüntüleme ve robotlu tesisat açma hizmeti vermekteyiz.

Banyo Gideri Açma Bizim İşimiz

Banyo giderleri yaşam alanlarımızda en çok kullandığımız banyo bölümlerinde yer alır. Klozet, banyo lavabosu ve duş küvet içerisinde pimaş borularının döşendiği boru giderleri bulunur. Zaman içinde yaşlı binalarda eskimeye bağlı olarak, ya da yanlış kullanımlardan dolayı yabancı cisimlerin giderlere kaçırılmasından ötürü banyoda bulunan giderler tıkanabilir.

Banyo Giderlerini Nasıl Açıyoruz?

Banyo giderlerinizi duş, lavabo ya da klozet konusunda hangisi tıkanmış olursa olsun, elimizde bulunan modern cihazlar sayesinde kısa sürelerde açabileceğimizi bilmenizi isteriz. Uzun metrajlara sahip olan kameralı kablolar sayesinde ilk olarak tesisat içi gözlemlenir ve tıkalı noktalar tespit edilir. Ardından helezon yaylı borulara sahip olan tesisat açma robotları sayesinde de tıkalı noktalar kısa sürede açılmaktadır.

Gider Tıkanıklığı Açma Yöntemlerimizden Sizlerde Yararlanabilirsiniz

Evlerimizde bulunan giderler sayesinde evlerimiz tüm atık sisteminden temizlenmekte. Büyük bir trafik ağına sahip olan alt yapı tesisatının önemini bilmediğimizden dolayı yabancı cisimleri ya da tıkamaya sebep olabilecek unsurları giderlere atabiliyoruz. Bu gibi durumlarda giderler kısa sürede tıkanabileceği gibi uzun vadelerde de daralarak pis suları dış hatlara aktaramayacak seviyelere gelebilir.

Son Teknolojilerle Gider Tıkanıklığı Açma

Evlerinizde bulunan farklı noktalardaki giderler tıkandığında profesyonel eğitimlere sahip olan ustalarımız donanımlı tesisat cihazlarıyla evlerinize gelir ve en kısa zamanda tıkanıklık noktasını keşif eder. Bu keşif esnasında kullanılacak olan başlıca cihazlar kameralı sistemlerdir. İstenilen derinliğe kadar inilerek kablolu sistemler sayesinde gider tesisatının içinde bulunan tıkalı noktalar ve tıkayan cisimler tespit edilerek sizlere de bu görüntüler izlettirilir. Ardındansa gerekli aparatlarla bu tıkanıklıklar giderilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Tıkalı Lavabo Açmak İçin Bizi Arayın!

Kalorifer Temizleme Kimyasalı

Tıkanıklık Açma

Görüntülü Tıkanıklık Açma

İstanbul Gider Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button