0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

 Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

10 Aralık 2018
1 kez görüntülendi
 Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Tuvalet tıkanıklığı çeşitli nedenlerden kaynaklanmakta olup zamanla çok büyük sorunlara neden olabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı sorunları kameralı cihazlar ile özel tıkanıklık açma makineleri kullanarak profesyonel olarak yapılmaktadır. Tıkanıklık açma işlemlerinde hiçbir kırma, dökme yaşanmadan profesyonel olarak tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Kameralı cihazlarla tespit edilen tıkanıklık problemleri, soruna uygun tıkanıklık açma işlemleri ile çözülmektedir.

Gider tıkanıklığının nedenlerinin başında gider borularına zarar veren, giderlerde biriken yabancı madde ve atıklar yer almaktadır. Tuvaletlere atılan tuvalet kâğıdı ve diğer yabancı maddeler zaman içerisinde birikerek kanalizasyon tıkanıklığına neden olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi profesyonel olarak yapılmalıdır. Tıkanıklığın nedeni tespit edilerek tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir. Lavabolarda da aynı şekilde tıkanıklık sorunlarının nedeni atılan atıkların giderlerde birikmesidir.

Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Gider tıkanıklığı açma hizmeti su tesisatçısı olan firmalar tarafından verilmektedir. Gider tıkanıklığı açma hizmetlerinde günümüzde gelişmiş teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı cihazlar ile tıkanıklık nedenleri tespit edilerek soruna uygun tamir işlemleri yapılmaktadır. Giderler zarar görmüş ise buna göre onarım işlemleri gerçekleşiyor. Onarım işlemlerinde kırma, dökme gibi işlemler yapılmadan gider tıkanıklığı çözülüyor. Gider tıkanıklığını kendi yöntemlerinizle çözmeye çalışmanız daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle profesyonel hizmet almanız çok daha iyi olacaktır.

Lavabo, tuvalet, kanalizasyon, pimaş tıkanıklığı açma hizmeti borularınıza zarar vermeden profesyonel tıkanıklık açma makineleri ile yapılmaktadır. Tıkanıklığa çeşitli yabancı maddeler, gider borularındaki hasarlar sebep olabilmektedir.  Gider tıkanıklığı tamirinde tıkanıklık sebepleri kameralı cihazlar ile tespit edilerek, sorunun kaynağı bulunarak kalıcı çözümler üretilmektedir. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarınızı farklı yöntemler ile çözmeye çalıştığınızda daha büyük sorunlara yol açabilirsiniz.

Lavabo,Tuvalet, Pimaş,Kanalizasyon Tıkanma Nedenleri ve Çözümü

Gider tıkanıklığı çeşitli nedenlerden kaynaklanabilmektedir;

  • Yemek atıklarının lavaboya atılması
  • Çay çöplerin lavaboya atılması
  • Saç, kıl gibi atıkların giderlerde birikmesi
  • Lavabo borularının yanlış eğimde olması
  • Yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması
  • Kimyasal maddelerin (boya, kireç gibi) lavaboya dökülmüş olması

Gider tıkanıklığı nedenlerini dışarıdan anlamak mümkün değildir. Ve nedenler tam olarak tespit edilmezse sorun da çözülemez. Damla Su Tesisat Ekibi bu konuda uzman bir firma olarak hizmet sunuyor. Tıkanıklık açma konusunda profesyonel hizmete 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Profesyonel tıkanıklık açma hizmetleri ile önce sorunuzun nedenini belirleyerek sonra da soruna uygun, gereken tıkanıklık açma işlemi uygulayarak yapılmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma işleminde sorunun nerede olduğu tespit edilerek soruna uygun onarım işlemi yapılmalıdır. Tuvalet tıkanıklığı açma işi profesyonel bir iştir. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren firmalar son teknoloji cihazlarla bu işlemi gerçekleştirmektedir. Farklı yöntemlerle tuvalet tıkanıklığı açmaya çalışmak daha büyük sorunlara neden olabileceğinden profesyonel hizmet almak gerekir.

İlginizi Çekebilir;

Apartmanda Su Kaçağı Problemi

Cihaz İle Su Kaçağı Tespit

Cihazla Su Kaçağı Firması

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ne Kadar

Tuvalet Tıkanıklığını Açma Yöntemleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button