0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Görüntülü Makineyle Tıkanıklık Bakımı

30 Temmuz 2018
1 kez görüntülendi
Görüntülü Makineyle Tıkanıklık Bakımı

Giderlerde yaşanan tıkanıklıkları için kimyasal malzemeler ve kameralı cihazlar sayesinde bakımlar hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Tüm bakım işlemleri istenen hızla gerçekleştirilerek tesisat sisteminde ve giderin tıkanan bölümünde aşınma problemleri oluşmuyor. Tıkanıklıkların ortadan kaldırılabilmesi için uzman ekiplerden yardım alınması ve görüntülü makineyle tıkanıklık bakımı yapılması son derece önemlidir.

Gider Tıkanıklığı Bakımı

Ekstra ücret ödemenize olacak herhangi bir bakım için ustalar, müşterilerin bilgisi dahilinde çalışmalarını sürdürüyor. Kameralı özel olarak üretilmiş parçalama özelliği bulunan cihazlar sayesinde tıkanıklıkların hızlı bir şekilde açılması ve terim tıkanan bölümündeki birikintilerinin oradan alınması sağlanıyor. Görüntülü makineyle tıkanıklık açma çalışmalarında, makinenin parçalama kısmı boruya zarar vermez.

Tüm bu işlemler sadece mutfak lavabosu için değil Evin veya işyerinin diğer bölümlerinde yaşanan tıkanıklıklarında açılmasını sağlayacak şekilde gerçekleştiriliyor. Yaşanan problemler de özellikle mutfaklar için yağlı ve katı parçacıklı yemeklerin bir araya gelmesi nedeniyle giderin farklı bölgelerinde daralmalar söz konusu oluyor Sadece bir bölümde olmadığı için, ilk kısmın açılması tıkanıklığın tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamıyor. Yapılacak olan işlemler direkt olarak burnun genel bölümünü detaylı bir şekilde incelemeyi gerektiriyor. Görüntülü makineyle tıkanıklık açma işlemini Damla Su Tesisat güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Tıkanıklık Bakım Firması

Hem uzun süreli kullanımı destekleyecek şekilde gider tıkanıklıkların açılması sağlanır hem de tesisat yapısını olumsuz etkilemeden değerlendirilmeleri mümkün olur. Görüntülü makineyle tıkanıklık açma işlemlerinde makinenin gider bölümüne girecek olan borusu özel olarak oluşturulmuştur. Tıkanıklık değerlerine, uç kısmındaki hem görüntülü hem de parçalama özelliği bulunan alet sayesinde etki edilebiliyor.

Uzun yıllar boyunca temizlik yapılmamış gider sadece kimyasal malzemelerle düşük dozla dahi temizlenmiş ise lavabonun kullanım özelliğine bağlı olarak kimyasal malzemeler ve katı parçalara sahip olan materyaller nedeniyle tıkanma durumu görülebilir.  Gider tıkanıklıklarında bakım için borunun türüne ve hangi alanda hangi nedenle tıkanıklık olduğunun anlaşılmasına dikkat ediliyor. İstanbul genelinde yürütülen çalışmalar da buna uygun şekilde son teknoloji cihazlar aracılığıyla hızlı bir şekilde tıkanıklığın açılması ve giderin sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

İlginizi Çekebilir;

Tıkanıklık Açma Kimyasalı

Makineyle Su Kaçağı Bulma

Görüntülü Makineyle Tıkanıklık Açma

Klozet Tıkanıklığı

Gider Tıkanıklığı Açma Makineyle İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button