0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Havuz Su Kaçağı Tespiti Yardım

07 Nisan 2021
714 kez görüntülendi
Havuz Su Kaçağı Tespiti Yardım

Havuz suyla birlikte çürüme ve yayılma alanının genişlemesinde riskli kullanıma sahiptir. Kullanım aşamasında, yalıtım sistemleri, kaliteli tesisat boruları ve ısı dengelemesiyle birlikte borunun yer aldığı bölgelerin iyi ayarlanması önemlidir. Havuz su kaçağı tespiti için akustik dinleme cihazları, dijital kameralı ve termal kameralı sistemler kullanılır.

Kırma Dökme Olmadan Havuz Su Kaçağı Tespiti

Havuz iç ve dış alanına zarar vermeden tespit işlemi için günümüz tesisat teknolojilerinden yararlanılmaktadır. Büyük bir ekiple çalışan Damla Su tesisat hizmetleri, uzman ekip ve ekipmanlarla süreci en kaliteli ve hızlı şekilde yürütmek için özen gösterir. Akustik cihazlarla, borlar dinlenerek, suyun akış hızı ve yönüyle bölgesel tespit yapılacaktır.

Kırma ve dökme işlemi olmadan havuz su kaçağı tespiti ortalama 15 dakika ile 30 dakika sürmektedir. İşlem öncesi havuzun tamamen boşaltılması gerekebilir. İç kısımlardaki boru patlağının bulunması için küçük bir alandan dijital kamerayla izleme yapılarak, bölgenin analiz edilmesi sağlanır.

Havuz Su Kaçağı Dijital Kameralı Tespit

Dijital kameralı işlemlerde, boru içine metre ölçe yetisine sahip kameralarla giriş yapılacaktır. PVC, bakır, demir ve çelik borulardaki çaplara uygun mikro kameralarla, kısa zamanda kaçağın yeri tespit edilir.

Tamir işlemi için küçük bir bölgede delik açılarak, sadece tesisat borusunun hasar gören bölümüne yönelik işlem yapılacaktır. Büyük hasarlarda, küçük bir alandan boru değişiminin de yapılması mümkün olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Havuz Su Kaçağı Tamiri

Havuz Su Kaçağı Tamiri No

Havuz Su Kaçağı Önleyici

Havuz Su Kaçağı

Havuz Su Kaçağı Tespit Onarım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button