0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Gider Açma

21 Ocak 2019
1 kez görüntülendi
İstanbul Gider Açma

Gider borularında meydana gelen tıkanıklıkları İstanbul gider açma hizmetleri ile birlikte kırmadan halledebilirsiniz. Gider borularında çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan tıkanıklıklar büyük sorunlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tuvalet ve banyo giderlerinde sıklıkla meydana gelen tıkanıklıkları evinizi kırmadan uzman ekiplerimiz ile birlikte halletmekte ve sorunlarınızı en az hasar ile çözmekteyiz.

Borulara atılan sert ve erimeyen maddeler bir zaman sonra borularda kalıcı bir tıkanıklığa yol açmaktadır. Giderlerde meydana gelen bu tıkanıklıklar boruların su akışını engellediği için uzun vadede sorunlara neden olmaktadır. Borularda meydana gelen tıkanıkları çeşitli modern yöntemler kullanarak açarak bu problemlerden evinize bir hasar gelmeden kurtulabilirsiniz. Kırmadan gider açma yöntemleri arasında kamera ile gider açma yöntemi en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

Gider tıkanmasını önleme yolları nelerdir?

İstanbul gider açma yöntemleri gider tıkanıklarını çözmek için kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. Evlerde yapılan hatalı kullanımlar sonucunda borularda tıkanıklık meydana gelebilmektedir. Gider tıkanmasını önlemek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında şunlar yer almaktadır:

  • Tuvalete katı maddeler atılmamalıdır.
  • Giderler ayda en az bir kez kontrol edilmeli ve temizlenmelidir.
  • Çay çöpleri mutfak lavabosuna değil, çöp kutusuna dökülmelidir. Çay çöpleri tıkanıklığa yol açan ve sık yapılan hatalardan birisidir.
  • Aşırı yağlı bulaşıkları lavaboda yıkadıktan sonra hemen ardından soğuk su kullanmayın. Bulaşıkları yıkadıktan sonra lavaboya kaynar su dökün.
  • Pirinç ve bulgur gibi küçük tanecikli ürünleri yıkarken lavaboya girmemesine çok dikkat edin.

Gider açma yöntemleri nelerdir?

İstanbul gider açma işlemleri için birçok farklı yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntemler arasında şunlar yer almaktadır:

1- Kırmadan gider açma

Eskiden borularda yer alan tıkanıkları açmak için evin büyük bir kısmı yıkılmakta iken günümüzde daha modern işlemler ile birlikte gider açma işlemleri yapılabilmektedir. Bu kırmadan gider açma işlemlerinde kamera yöntemi çok tercih edilmektedir. Boruların içine yerleştirilecek olan küçük boyutlu kameralar ile tıkanıklıklar kontrol edilmekte ve sorun tespit edilerek gider açma işlemleri yapılmaktadır.

2- Doğal yöntemler ile gider açma

Lavabolarınızda meydana gelen tıkanıkları sirke, limon tuzu, sıcak su gibi doğal yöntemleri kullanarak açabilirsiniz. Her evde bulunan pompa yardımı ile de ufak tıkanıkları açmak mümkün olacaktır.

İlginizi Çekebilir;

Su Kaçağı Bulma Firması Kocaeli

Çayırova Su Kaçağı Tespiti

Evin İçinde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Avcılar Tıkanıklık Açma Servisi

Borularda Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button