0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Tesisat Su Kaçağı

10 Ağustos 2018
1 kez görüntülendi
İstanbul Tesisat Su Kaçağı

İstanbul’un en eski yerleşim mekanlarından bir tanesi olması nedeniyle bu bölgede meydana gelen tesisat su kaçaklarının diğer birçok bölgeye oranla daha fazla görüldüğünü söylemek mümkündür. Üstelik gecekondu mekanlarının da fazla olması nedeniyle bu su kaçağı problemi çok daha ileri boyutlara kadar varabilmektedir. Su kaçağının olduğu yerdeki tüm demirler her ne kadar kalın olsa dahi zamanla paslanmaya başlamasından dolayı evin küçük bir sallantıda bile çökme ihtimali ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle su tesisatı kontrollerini düzenli olarak yaptırmalı ve en ufak bir su kaçağının bile çok fazla bekletmeden tamir işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. İstanbul tesisat su kaçağı alanında aktif olan kuruluşumuz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Herhangi bir kırma veya dökme işlemi olmadan su kaçağı tespiti yapılabilir mi ?

Ağırlıklı olarak eski model aletler kullanan su tesisatçıları; evi yıkıp dökerek su kaçağı tespiti yaptıkları bilinmektedir. Ancak kuruluşumuzun elindeki tüm termal ve görüntülü sistemler sayesinde su kaçağını tespit ederek en ufak bir yıkma veya kırma işlemi olmadan aşamaları tamamlamaktayız. Eğer evinizin su kaçağını tespit etmesi için anlaştığınız firma eski aletler kullanıyorsa muhtemelen evinizdeki birçok yerde kırma veya dökme işlemlerini gerçekleştirecektir. Bu da sizlere ekstradan maliyet ve temizlik problemini ortaya çıkaracaktır. İstanbul tesisat su kaçağı önleme firması olarak sizi asla bu sorunlarla uğraştırmayız.

İstanbul tesisat su kaçağı alanında ne tür hizmetler vermekteyiz ?

Su tesisatının banyo mutfak veya iş yerinizin herhangi bir yerinde olması fark etmeksizin tüm kırılma veya çatlama durumlarında oluşabilecek kaçakların tespiti hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yalnızca bir saat içerisinde suyun tam olarak  hangi bölgeden sızdığını ortaya çıkarabilir ve anında müdahale ile sorun çok büyümeden bu problemı ortadan kaldırabiliriz. Kullandığımız en ileri teknoloji aletler sayesinde kırma veya dökme işlemlerine hiç gerek kalmadan tespit ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul tesisat su kaçağı hizmeti veren kuruluşumuz uzun yıllardan beridir bu sektörde olmasının verdiği avantajla oldukça deneyimli bir firmadır.

İlginizi Çekebilir;

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

Doğalgaz Tesisatında Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Tesisat – Profesyonel Cihazla Kırmadan Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button