0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kanal Açma Konusunda Her Türlü Sorununuzda Bizi Arayın

22 Nisan 2018
1 kez görüntülendi
Kanal Açma Konusunda Her Türlü Sorununuzda Bizi Arayın

Kanal açma bizim işimiz. Evinizde tıkanan her türlü gider, pimaş, lavabo, klozet, evye, ya da kanalizasyon konusunda döşeli olan tüm kanalları açıyor ve sizleri tıkanmış kanal derdinden kurtarıyoruz. Tıkanan logarlar ya da kanalizasyonlar evinizin dışında olsa da farklı olaylara bağlı olarak evlerinizin içine kadar pis suyun yükselmesine ve geri tepmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlar siz evdeyken gerçekleşebileceği gibi, siz evde yokken de olabilir.

Kanal Açama Yöntemlerimiz

Tesisatınızın altında türlü sebeplerle hangi nokta da ya da hangi sebebe bağlı olursa olsun gerçekleşen tıkanıklıklar dilediğimiz kadar uzun kablo uçlarında bulunan kameralı sistemler sayesinde incelememiz altına alınabilir ve bu sadeye sizlere kanal tıkanıklığın hem noktasını, hem de sebebini saniye saniye çektiğimiz videolar sayesinde izletebiliyoruz. Ve bu sayede gerek kanal açıcı robotlar gerekse de basınçlı sularla tesisat içi yıkama yöntemleri sayesinde her türlü kanal açma ve yıkama işlemelerinizi sorunsuzca gerçekleştirebiliyoruz.

Lavabo Açma Metotları

Lavabo tıkanıklığı kir , saç kalıntıları , yemek atıkları , yağ kalıntıları ve yabancı cisim kaçması sonucunda gerçekleşebilecek olan bir durumdur. Kalitesiz tesisat malzemeleri de lavabolarınızın kolaylıkla tıkanması durumuna sebebiyet verebilirler. Her lavabo zor ya da kolay bir şekilde açılabilmektedir. Lavabonuz içerisine yabancı maddelerin girmesini önlemeniz durumunda lavabo tıkanıklıklarını gidermiş olursunuz.

Lavabo Tıkanmasını Önleyebilmek Üzere Almanız Gereken Önlemler

Bulaşıkları yıkarken yemek atıkları ve yağ kalıntılarının lavabo içerisine kaçmasını önlemeniz gerekmektedir. Aşırı yağlı bulaşıklar yıkamanız sonrasında ise lavabo içerisine sıcak su dökmeniz gerekmektedir. Bu uygulamaları gerçekleştirdiğiniz halde tıkanmakta olan lavabolarınız için firmamız 7/24 sizlere hizmet verebilmek üzere faal durumdadır.

Tıkalı Klozet Açma Nasıl Yapılır?

Klozetler, hatalı kullanım veya düzenli olmayan temizlik ve bakım nedeniyle tıkanabilmektedirler. En sık karşılaşılan tuvalet tıkanması nedenleri arasında lüzumsuz tuvalet kağıdı kullanımı , ped veya çocuk bezlerinin tuvalet içerisine atılması , ıslak mendiller , saç birikintileri , oyuncaklar veya bezlerin tuvalet içerisine atılması durumu yer almaktadır. Tıkanmış klozeti kendi çabalarınız ile açmaya çalışmak oldukça zor bir uygulama olarak bilinmektedir.

Tıkanmış Klozet Açma Yöntemleri Nelerdir?

Tıkanmış bir klozeti açmaya çalışmadan önce 1 defa şifon çekmeniz gerekmektedir. Şifonu çektiğinizden sonraki sürçte tuvalet içerisinde biriken su gitmiyorsa tuvaletiniz ciddi şekilde tıkanmıştır. Tuvalet içinde sıkışmış olan yabancı cisim ve organik ürün kontrolü yaptıktan sonra bu konuda sizlere yardımcı olabilecek olan firmalardan yardım isteyiniz.

İlginizi Çekebilir;

Tıkalı Lavabo Açmak İçin Bizi Arayın!

İstanbul Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Kanal Açıcı Robot

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Kanal Görüntüleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button