0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Karasu Kalorifer Su Kaçağı– Tespit, Tamir

11 Nisan 2019
898 kez görüntülendi
Karasu Kalorifer Su Kaçağı– Tespit, Tamir

Çıplak gözle kaloriferlerde meydana gelen kaçakların tespit edilmesi mümkün olmuyor. Nitekim boruların içerisinde oluşan sızıntıların, özel cihazlar eşliğinde görüntülenmesi esas alınmaktadır. Bu aşamada da son teknoloji göz önünde bulundurulur. Örneğin Karasu kalorifer su kaçağı – tespit, tamir sırasında dikkate alınan hususları sıralamak gerekirse;

  • Başta su kaçağının hangi alanda meydana geldiği tespit edilmektedir.
  • Tespit sırasında özel cihazların kullanımına yer verilir.
  • Cihazlar eşliğinde noktasal olarak tespit yapılır ve tamire geçilir.

Tüm bu işlemlerin alanında uzman olan ustalar tarafından gerçekleştirilmesine özen gösterilir. Yani yukarıda da belirttiğimiz gibi çıplak gözle tespit yapmanız mümkün değil. Aynı zamanda bu gibi durumlarda tamire geçmeniz de ciddi tesisat sorunlarını beraberinde getirir.

Kalorifer Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Son teknolojisi aletler eşliğinde tespitin yapılması uzun sürmez. Aksine hızlı bir şekilde kalorifer içerisinden görüntülemelere yer verilir. Bu aşamada kamaralı görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Yani görüntüler sayesinde sızıntıların anında tespit edilmesi sağlanır. Hemen arkasından da sızıntının oluştuğu alana yönelik onarıma geçilmektedir.

Görüldüğü üzere Karasu kalorifer su kaçağı – tespit, tamir işlemlerinde kırma ya da sökme yapılmaz. Kaloriferler yerinden sökülmeden tespite geçilir. Sadece sızıntının oluştuğu alana yönelik kırma ile sökme gerçekleşir. Ancak bu alan anında onarılır ve eski haline getirilir. Kısacası ekstra tadilat işlemlerine yer vermeniz gerekmez. Böylece ekstra bir ödeme yapmak zorunda da kalmayacaksınız.

Kalorifer Su Kaçağı Tespit – Tamir Fiyatları

Su kaçak tespiti için son derece makul fiyatlara yer verilmektedir. Gerek tespitin gerekse tamirin kısa sürede ve ekonomik fiyatlarla gerçekleşmesi esas alınır. Üstelik yukarıda söylediğimiz gibi ekstra tadilat ödemesi yapmak zorunda da kalmayacaksınız. Bu durum maddi olarak tasarruf sağlamanızı mümkün kılar. Hatta etrafın çok fazla dağılmaması ve kirlenmemesi de bir diğer avantajlı yanıdır. Hem titizlikle hem de profesyonel bir şekilde kaçağın bulunması sağlanır. Beraberinde de onarım gerçekleşir ve sorun kökten çözülür. Su kaçağı sorunları için bu nedenle profesyonel yardım almak en doğrusu olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button