0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

Kaynarca su kaçağı tespiti – 79 TL fiyatla Damla su tesisat firmamızda hizmete sunuluyor. Yıllardır işini ciddiye alan ve müşteri odaklı çalışan firmamız, başarılı sonuçlar alışı ile müşterilerden tam not alıyor. Firmamız kapsamında su kaçağı tespitine ek olarak tıkanıklık açma ve kalorifer peteği temizleme vs. hizmetler de veriliyor. Fakat içlerinde en popüler olan elbette ki su kaçağı tespiti. Bunun nedeni teknolojik cihazlarımız ile yaptığımız doğru değerlendirmeler ve sonuç odaklı çalışmalarımız.

Su kaçağı, sahip olduğumuz akustik dinleme cihazı ile tespit ediliyor. Çok uzun sürmeyen bu işlem sonucunda su kaçağı duvar içi ya da zemin altında olsa bile derhal tespit ediliyor e uygun şekilde düzeltiliyor. Bu işlemler esnasında büyük çaplı bir yıkım söz konusu olmuyor, gerekli olan bölgede müdahale başlatılıyor ve böylece ev içinde çok fazla inşaat kalıntısı, yıkılma dökülme durumları meydana gelmiyor.

Su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlardan bir tanesi de kamera sistemi. Bu sistem daha çok tuvalet ve banyo giderlerinde meydana gelen sızıntılar için kullanılıyor. Boru hattına uzatılan kameralı kablo, çatlağın – sızıntının olduğu bölgede kısa sürede Kaynarca su kaçağı tespiti yapıyor ve böylece alanında uzman ekibimiz bölgede onarım çalışmalarına başlayabiliyor.

Evimde Su Kaçağı Var Mı?

Evlerimizde su kaçağını anlamanın birden fazla yolu bulunuyor. Bunlardan ilki, evde hiçbir musluk açık olmadığı halde kesilmeden gelen su sesidir. Daha çok duvar içlerinde meydana gelen bu sızıntılar, vana kapalı olsa da su akıtmaya devam eder ve ses yoksa kabarık gelen su faturası size bu sızıntıyı haber verir. Hiç biri meydana gelmiyor ise, sızıntı bir süre sonra parkelerde kabarma ya da duvarda kabarma ve sıva dökme gibi bir durum ile kendini belli edecektir.

Bu durumlardan herhangi biri ile karşı karşıya kaldığınızda ekibimiz Kaynarca su kaçağı tespiti – 79 TL olarak belirlediği ücret kapsamında sorununuzu çözmeye yardımcı olacaktır. Yaptığımız işler, bir yıllık bir garanti altındadır ve tekrar ettiği durumlarda ücretsiz yeniden onarım tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Kaynarca Su Kaçağı Tamiri

Kaynarca Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

Evimde Su Kaçağı Var

Evimde Su Kaçağı Varsa Ne Yapmalıyım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button