0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kırmadan Ve Hasar Vermeden Klozet Açılır Mı?

19 Nisan 2018
1 kez görüntülendi
Kırmadan Ve Hasar Vermeden Klozet Açılır Mı?

Evet, ev ya da sanayi tesisatlarında görüntüleme sistemlerine kadar gelişmiş teknoloji kullanılıyor. Bu sayede kırmadan ya da başka bir zarar vermeden klozet ve diğer tıkanıklıklar açılabilir. Ancak doğru bir klozet kullanımı ile tıkanıklığa hiç sebep vermemek de sizin elinizde. En basiti klozete yabancı sayılacak bir cisim atmayın.

Kırmadan Nasıl Klozet Açılır?

Klozet açmak için özel cihazlar ve bunların hortumları kullanılır. Borunun içinde ilerleyen hortum tıkanıklığın olduğu yerde basınçlı su ile tıkanıklığı açar. Ya da dilerseniz kılavuz denilen bir aletle kendiniz de klozetinizi açabilirsiniz. Diğer alternatifiniz ise kimyasal açıcılar, ancak bunları kullanırken mutlaka kullanma talimatlarını okuyun.

Gider Tıkanıklığı Açma

Evlerde zamanla kullanım kaynaklı giderlerin tıkanması sorunu oluşur. Nadiren tesisat kaynaklı olsa da en çok nedeni giderlere atılan gereksiz maddeler ve saç gibi organik ya da yağlı nesneler tıkanıklığa neden olur.

Tıkanmış Gider Nasıl Açılır?

Lavabo ya da mutfak fark etmez, kimyasal açıcıları kullanmak ya da pompa kullanmak en genel çözüm olarak kullanabilirsiniz. Ya da evinizdeki malzemelerle kendi lavabo açıcınızı yapabilirsiniz. Lavaboya 1 su bardağı karbonat dökün. Üzerine 1 su bardağı sirke ekleyin. Yarım saat bekletin ve bu arada lavabonun ağzını kapatın. Daha sonra kapağı açın ve 1 litre kaynar su dökün. Pompayla tıkanıklığı açın. Ya da bir askı teli ile lavabodaki tıkanıklığı açmayı deneyebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Konusunda Uzman Firmayız

Tıkanıklık evlerimizin tesisatının yoğun olduğu her türlü bölgesinde olabilir. Evlerimiz temiz su ve pis su tesisatından oluşmaktadır. Tıkanıklıklarda buna bağlı olarak gider borularının bulunduğu kısımlarda oluşur. Giderlere atılan aykırı cisimleri sayesinde oluşan tıkanıklıklar genellikle kendi çabalarımızla gideremeyeceğimiz durumlardandır. Bu nedenle işinin ehli usta ekiplerini aramalı ve tesisatınızı onlara emanet etmelisiniz.

Tıkanıklık Açma İşlemlerinizi Nasıl Yapıyoruz?

Tıkanıklık açma işlemi profesyonellik gerektiren işlemlerdendir. Zira evlerimizin içinde birçok bağlantılı gider kısmı bulunabildiği gibi el yordamıyla ya da sıradan kırıklar açarak tıkalı noktaları bulmaya çalıştığımızda, ancak evlere boşu boşuna zarar vermiş oluruz. Tam tersine ekiplerimiz kameralı kablolar sayesinde tesisat içine ve dışında hiçbir yere zarar vermeden görüntüleyebiliyor ve  robot cihazlar sayesinde de  tıkanıklıkları açabilir.

Robotla Tıkanıklık Açma İşlemi

Gelişen teknoloji, sektörümüzde daha verimli hizmet verebilme olanağını bizlere sunmaktadır. Yeni teknoloji ürünlerini kullanarak  tıkanıklık açma işlemi oldukça kolaydır. İşinde uzman olan ekibimiz kameralı robotlardan faydalanarak kolaylıkla tıkanıklık bulunan boruyu tespit edebilmektedir. Borunun tespit edilmesi sonrasında gerekli işlem firmamız tarafından sizlere sağlanacaktır. Tıkanan lavabolar su giriş çıkışını büyük oranda etkilerler. Boru içerisinde bulunan pis suyun dışarı atılamaması durumunda rahatsız edici durumlar oluşabilmektedir.

Robotla Lavabo Açma Fiyatları

İşlem sırasında kullanılmakta olan teknolojik cihaz, fiyatlandırma üzerinde ciddi bir etkiye sahip değildir. Her işlem için farklı standart fiyatlandırmalara sahip olan firmamızı tercih ederek tıkanıklık gidermek üzere astronomik fiyatlar ödeme durumundan kurtulmuş olursunuz.

İlginizi Çekebilir;


İstanbul’da Su Kaçağı Firması

Klozet Tıkanıklığı

Makineyle Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button