0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kırmadan Klozet Açma İşlemini Mümkün Kılıyoruz

26 Nisan 2018
2 kez görüntülendi
Kırmadan Klozet Açma İşlemini Mümkün Kılıyoruz

Tesisat sorunlarında insanların en büyük korkusu ‘acaba tesisatçı geldiğinde evimizin neresini kırıp dökece’  sorgusu olmaktadır. Oysaki bu konu ile ilgili olarak müşterilerimizin atladığı bir şey var. Zira teknoloji her konu da ilerlediği gibi tesisat konusunda da ilerlemektedir ve gün  geçtikçe tesisat alanında da birçok ileri  teknolojilerde cihaz ve makine  kullanmaktayız. Buna bağlı olarak da artık kırma işlemleri minimal seviyelere indirgenmiş durumdadır.

Klozet Kırmadan Açılır mı?

Daha eski yılarda teknoloji el vermediğinden klozet açma işlemleri daha iptidai şekillerde yapılmaktaydı. Bu konudan yerinden sökülen klozetler, kırılarak açılan karo ve pimaşlar kısacası ev sahibinin dairesi berbat olurdu genellikle. Oysaki şimdi görüntüleme sistemleri sayesinde kırmadan klozet tesisatının içine kadar girebiliyor ve tesisat açıcı helezon yaylı kollara sahip olan robotlar sayesinde kolayca tıkanan klozetlerinizi açabiliyoruz.

Gider Açma Uzmanlık Alanımızdır

Gider açma konusunda her türlü probleminizi sorunsuzca ve mümkün olduğunda kırıp – dökme gerçekleştirmeden çözebiliyoruz. Giderlerinizin tipi her ne olursa olsun, ya da tıkalı gider evlerinizin hangi noktasında olursa olsun, pimaş genişliği hangi ebatta olsun özel cihazlarımız sayesinde odak noktasına yönelerek tamir işlemlerini başarıyla yönetebiliyoruz.

Gider Açarken 0 ve Minimum Hasar

Giderler evlerimizden pis su atımı konusunda ana noktaları oluşturur. Pis su giderleri tıkandığında o alan kullanılamaz hale gelir ve hemen işinin ehli bir ustayı aramanız gerekmektedir. Şayet böyle bir durumla karşılaşırsanız hemen firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Kameralı görüntü sağlayabilen kablolu cihazlar sayesinde giderin tıkanıklık nedenini bulabiliyoruz. Ardından içerdeki tıkanıklık yaratan sebebi imha edebilecek güçte olan aparatları açıcı robotların uçları kullanarak, tıkayıcı cismi  ortadan kaldırıyoruz.

Mutfak Gideri Açma Bizim İşimiz

Mutfaklar neredeyse tüm gün çalışan ve yemek, bulaşık, çay gibi içecek artıklarına yani yoğun yiyecek posası tortularına maruz kalan alanlardır. Bu giderlerde kullanım sırasında dikkat gösterilmediğinde daralmalar oluştuğu gibi, en sonunda da tıkanmalar vuku bulur. Özellikle limon, zeytin çekirdeği gibi yumuşamayan ve öğütülemeyen atıklar zaman içinde sert bir şekilde bu giderleri tıkar ve lavabolar kullanılmaz hale gelir. Bu durumda mutfakta kullanımı da durmaktadır.

Mutfak Gideri Açarken Kırma Yapılıyor mu?

Mutfak giderlerinin açılması sırasında tesisatın içi istenen uzunluklardaki kameralı kablolar sayesinde görüntülenerek tıkalı nokta teşhis edilir. Sonrasında tıkanıklığın büyüklüğüne ve biçimine göre basınçlı su, robotlu işlem ya da pimaş değiştirme yöntemiyle tıkanıklık sebebi rahatlıkla tarafımızdan giderilmektedir.

Gider Tıkanıklığı Açma İşlemlerinizde Bize Ulaşın

Evlerimizde duş, lavabo, evye, klozet gibi bölümlerde pis su giderleri bulunmaktadır. Evlerimizden pis su atmasını sağlayan bu giderler belirli ebatlarda birbirine geçmiş olan pimaş borulardan oluşur. Fakat bu boruların içinden geçemeyecek büyüklükte, sertlikte ya da yoğunlukta olan cisimler giderlere atıldığında bu gibi cisimler pimaş boru giderlerinin içinde sıkışır kalır ve bu giderler kullanım dışı olur.

Giderlerinizi Nasıl Açıyoruz?

Dışardan bakıldığında tıkanıklık noktası asla anlaşılamayan bu giderlerin içine kameralı uçlu özel kablolar sayesinde ulaşarak detaylı iç görüntüleme yapabiliyor, tıkanıklık tipini ve tıkanıklık noktasını tespit ediyoruz. Böylelikle de tıkanıklık giderme uygulamasına karar vererek giderlerinizi etrafa zarar vermeden açıyoruz. Bu işlemi genellikle pimaş içi açma da kullandığımız robotlar sayesinde gerçekleştiriyoruz.

İlginizi Çekebilir;

Tıkalı Klozet Firması

Tıkalı Lavabo Açmak İçin Bizi Arayın!

Gider Açma Sorunlarınızda Yardımınıza Yetişiyoruz

Tıkanıklık Açma; Klozet

Tıkanık Pimaş Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button