0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

22 Haziran 2021
215 kez görüntülendi
Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Kırma işlemi yapılmadan su kaçağının tespit edilmesi gibi küçük çaplı hasarlarda kırmadan su kaçağı tamiri yapmak da bir o kadar kolaydır. Gelişen teknolojilerle ve tesisat sistemleriyle birlikte, ev, iş yeri ve havuzlarda kırma işlemi olmadan, tadilata gerek duyulmadan boru içinden tamir yapılması mümkündür.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçağı tamiri yapılması için mikro kameralara ve özel tesisat malzemelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Tesisat uzmanları, su kaçağını bulmak için akustik cihazlarla dinleme yapar, dijital kameralarla boru içinden giriş yaparak bölgenin bulunmasını sağlar. Metre hesabı yapabilecek dijital aletlerle, kamerayla birlikte giriş yapılarak borunun içindeki hasarlı bölge onarılır.

  • Boru hasarına en yakın bölgeden giriş yapılarak dijital kameralarla ve tamir ekipmanlarıyla kırma olmadan tadilat gerçekleşecektir.
  • Tadilat sonrası kaçağın tamamen ortadan kalktığını görmek için yeniden su açılarak analiz yapılır.
  • Akustik dinleme cihazı ve termal kamerayla emin olduktan sonra uzmanlar yanınızdan ayrılacaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri İçin Neler Gereklidir?

Uzmanlar kırmadan su kaçağının tespiti ve tamiri için son teknoloji cihazlar kullanır. Uzun halatlarla, boru sisteminin içine giriş yaparak, kamerayla birlikte hasarlı bölgenin tamir edilmesini sağlar. Uzun vadede onarıcı ve kullanıma açık olan sistemlerden biri olarak, mutfak, banyo, duvar, zemin ve havuz sistemlerine kırmadan tamir işlemleri yapılması mümkün olacaktır. Damla su tesisat hizmetleriyle kırmadan su kaçağı tamiri ve  az hasarla, büyük tesisat sistemleri kurulur.

İlginizi Çekebilir;

Havuz Su Kaçağı Tespiti Yardım

Avcılar Tıkanıklık açma Konusunda Hizmet Vermekte Olan Firmalar

Evdeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su Kaçağı Bulma Tesisatçı No

Çayırova Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button