0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Kameralı

01 Nisan 2021
288 kez görüntülendi
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Kameralı

Özel tesisat cihazlarıyla, kırmadan su kaçağı tespiti yapılması sadece 15 dakika sürmektedir. Akustik dinleme cihazları ve termal kameralarla, tesisat sistemlerinin içine giren mikro kameralar, boru hasarlarının ve kaçak alanların ne boyuta olduğunu dışarıdan görmeye yaramaktadır. Kısa zamanda tespit edilen su kaçağı, kırma işlemi yapılmadan da onarılabilir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Termal Kamera

Termal kameralı sistemler, suyun akış ve yayılma bölgelerini bulmaktadır. Duvar içlerinde, zeminde ve binaların alt bölümlerinde kullanılan en hızlı tespit cihazıdır. Uzman tesisatçılar sayesinde termal kamerayla, kolay bir şekilde dış ve iç alandaki su kaçakları analiz edilebilir.

Şehir içme suyu şebekelerindeki kaçakların bulunmasında, bina ve mahalle bor hatlarında, atık su hatlarında ve küçük damlamaların olduğu boru sistemlerinde en küçük ayrıntıya kadar suyun etki ettiği alanların görülmesinde etkili olacaktır. Profesyonel hizmet anlayışı ve özel ekipmanlarıyla, Damla Su Tesisat uzmanları termal kameralı sistemlerle kesin çözüm sunmaktadır.

Kırmadan Akustik Dinleme Cihazıyla Su Kaçağı Tespiti

Kaçağın bulunduğu bölgeyi analiz etmek için akustik cihazlarla duvar, zemin ve dış alanda dinleme yapılacaktır. Kırmadan su kaçağı tespiti için akustik dinleme cihazları, 15 dakikada alanın bulunmasını sağlar. Dijital mikro kameralar ve termal kameralarla birlikte yine kırma işlemi yapılmadan, borudaki hasarın tamir edilmesi sağlanacaktır.

Profesyonel hizmet ve hızlı çözümlerle kırmadan kaçak ve tıkanıklık analizleri için iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Akustik Su Kaçağı Tespit Cihazı

Damla Su Tesisat Su Kaçağı Tespiti, İstanbul Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Acil Su Kaçağı Firması

Fatih Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

İstanbul Su Tesisatı Makine ile Çalışan Tesisatçı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button