0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

15 Eylül 2022
237 kez görüntülendi
Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombi petek temizliği nasıl yapılır; petek temizliği artık otomatik makineler ile kusursuz bir şekilde tamamlanabiliyor. Petek temizlik sürecinde uzman kadroya sahip olan ekipler ile temas kurmak süreci daha garantili hale getirecektir!

Makine ile Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombi temizliği nasıl yapılır; petek temizliği için otomatik sisteme sahip makineler kullanılır. Peteklerin su giriş kısımlarına bağlanan boru ile diğer çıkış vanasına bağlanan borular ile peteğin iç yüzeyine tazyikli bir su verilir.

 • Kombi petek temizliği nasıl yapılır; peteklere bağlanan makine ile içinde özel bir bakım solüsyonu olan tazyikli su dolaşımı sağlanır.
 • Petek iç ve dış yüzeyinde meydana gelen kir ve pasın giderilmesi için bakım uygulanır.

Petek Temizliği Süresi: Kombi temizliği nasıl yapılır; petek temizlik aşaması saatler içerisinde tamamlanacaktır. Ekiplerin evinize yönlendirilmesinin sonrasında çalışma anında başlayacak ve birkaç saat içerisinde ısıtma sisteminiz en yüksek performans ile size teslim edilecektir.

Petek Temizliği Kişisel Manuel Çaba İle Yapılabilir Mi?

Kombi temizliği nasıl yapılır; temizlik aşamasının dilerseniz manuel olarak tamamlanması da mümkündür.

 • Kombi petek temizliği nasıl yapılır; petek temizliği evde yapılacaksa sadece dış yüzeyde biriken kalıntıların ve oluşan lekelerin temizlenmesi mümkündür. Bu süreç içerisinde de kombi güç kaynağının kapalı olması lazımdır.
 • Peteğin iç yapısına bu alanda profesyonel olmayan kişilerin müdahale etmesi kombi sistemini olumsuz etkileyecektir.

Petek Temizliğinde Performans Kıyaslaması: Kombi petek temizliği nasıl yapılır; evde bireysel olarak yaptığınız temizliğin etkisi ile profesyonel ekipler tarafından sunulan hizmetin aynı seviyede olmayacağının bildirilmesi gerekir.

Petek Temizliğinde Etraf Kirlenir Mi?

Kombi temizliği nasıl yapılır; etraf kirlenmeden maksimum hijyen seviyesi ile ekiplerin evinize gönderilmesi ve çalışmanın tamamlanması sağlanır.

 • Kombi petek temizliği nasıl yapılır; petek temizliği otomatik cihazlar ile tamamlanacağı için etrafın kirlenmesi mümkün değildir.
 • Petekten çıkacak olan kirin gidere aktarılması için özel bir çıkış borusu kullanılır.
 • Petek temizliği yapacak olan ekipler özel steril kıyafetler ile ve temiz cihazlar ile evinize gelecektir. Halk sağlığını tehdit eden son olayların sonrasında firmalar bu alanda çok daha hassas davranmaya başlamıştır.

Profesyonel Ekip: petek temizliği nasıl yapılır ve sorunlar nasıl çözüme kavuşturulur konu başlığı kapsamında asıl püf noktası uzman bir ekip ile çalışmaktır. Daha öncesinde firmadan hizmet alan müşterilerin yorumlarına göz atmak bu alanda yol gösterici olacaktır.

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Petek temizliğinin uzmanlar tarafından bu derece tavsiye edilmesinin sebebi ısıtma performansının artmasında büyük bir etkisi olmasından kaynaklanır.

 • Petek temizlik aşamasının sonrasında kaloriferlerin sunacağı ısı seviyesi oldukça yüksek bir seviyeye çıkacaktır.
 • Peteklerin yüksek performansta çalışmasının yanı sıra evinizin hijyen seviyesi için de peteklerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi çok önemlidir.
 • Petek temizliği sürecinde sıkıntı yaşamamak için konusunda uzman olan ekipler ile çalışmak daha verimli olacaktır.

Fatura Tasarrufu: Temizliğin sonrasında ödemeniz gereken aylık doğalgaz faturasında büyük bir düşüş meydana gelecektir. İstatistiki olarak da büyük bir tasarruf sağladığı kanıtlanmıştır.

Petek Temizliği Sonrası Kullanım Önerileri Nelerdir?

Temizlik %100 efektif kullanım için yeterli değildir. Aynı zamanda kullanım önerilerine de dikkat edilmesi gerekir.

 • Peteklerin ısı dağıtımının önüne geçilmemesi için koltuk ya da yatak ile peteklerin kapatılmaması gerekir.
 • Peteklerin ön kısmının uzun perdeler ile örtülmemesi tavsiye edilir. Ya kısa perdeler ya da stor perde kullanımı uzmanlar tarafından tavsiye ediliri. Bu şekilde daha efektif bir ısınma sistemi oluşturulur.

Düzenli Bakım: Isıtma sisteminin senelik olarak düzenli bakıma tabi tutulması ve kullanım önerilerine uyulması yüzde otuz – kırk bandında bir tasarruf sağlar.

Ücret Aralığı Nedir?

Kombi temizliği nasıl yapılır ve ücret aralığı nedir; peteklerin sayısına ve peteklerin durumuna göre ödenmesi gereken tutar değişim gösterecektir.

 • Ücretlerin daha makul olduğu kampanyalı dönemlerden faydalanabilirsiniz.
 • Ödeme kolaylıkları ile indirimli ve taksitli tahsilat imkanı da vardır.

Ödeme Kolaylıkları: Kombi petek temizliği nasıl yapılır sorusunun yanıtını %100 müşteri memnuniyeti ile uygulamalı şekilde alırken oldukça makul bir ücret aralığından istifade edeceksiniz. Firmamız bu alanda profesyonel ekibimizi size tüm teçhizat desteği ile beraber makul fiyatlardan gönderecektir. Kampanyalı dönemlerde daha nitelikli bir ödeme sistemi oluşturulabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button