0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Su Kaçağı Nedenleri

06 Mayıs 2018
810 kez görüntülendi
Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Su Kaçağı Nedenleri

Su kaçağı nedenler oldukça çeşitlidir. Fakat su kaçağı oluşumunun başlıca nedeni eve boru döşenmesi sırasında kullanılan kalitesiz borular ve diğer tesisat ürünleri olarak örneklendirilebilir. Bir evde uzun yıllardır değiştirilmeden kullanılan kirli ve temiz su boruları da su kaçağı oluşumuna sebebiyet verebilecek unsurlardır. Su kaçağı tespiti ise gelişen teknolojinin sektöre sunduğu imkanlar sebebiyle oldukça kolaydır. Yaklaşık 40 dakika içerisinde su kaçağı sorunu yaşanan borunun tespit edilebilmesi mümkün olacaktır.

Su Kaçağı Probleminin Kesin Çözümü Var Mı?

Su kaçağı problemine kalıcı çözüm getirebilmek üzere boru hatları düzenli olarak kontrol edilmeli ve her yılda bir değiştirilmelidir.

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti İşlemi Ne Kadar Sürer?

Günümüzdeki teknolojik aletler sebebiyle tesisat problemlerine çözüm getirebilmek çok uzun sürmemektedir. Akustik dinleme cihazları ve görüntü alabilme özelliğine sahip olan kameralı robotlar kullanıldığında herhangi bir su kaçağının tespit edilmesi durumu yaklaşık olarak 40-45 dakika sürecektir. Fakat bazı durumlarda su kaçağını tespit edebilmek üzere 2 saat harcanması dahi gerekebilmektedir.

Noktasal Müdahale Nasıl Yapılır?

Noktasal müdahale işlemini gerçekleştirebilmek üzere akustik dinleme cihazları ve görüntü alabilme özelliğine sahip olan robotlardan yararlanılmaktadır. Bu aletlerin kullanılması durumunda noktasal müdahale yapabilme durumu oldukça kolay bir hal alacaktır. Eski dönemlerde sektördeki teknolojik gelişmelerin oldukça geri olması sebebiyle noktasal müdahale yapabilmek oldukça zordu.

Bağcılar Tıkanıklık Açma Servisi

Bağcılar bölgesinde tıkanıklık açma hizmeti vermekte olan firmamız kısa zamanda kırmadan dökmeden tıkanıklık problemlerinizi giderebilmektedir. Kırmadan robotla kanal açma işlemi sayesinde tıkanık borular ve kanallar gözlemlenebilmekte ve noktasal uygulamalar yapılabilmektedir. Kameralı lavabo , tuvalet açma işlemleri sorunun esas kaynağının bulunması üzere oldukça faydalı yapıdaki işlemler olarak bilinmektedirler.

Kırmadan Gider Tıkanıklığı Açma

Kırmadan, dökmeden ,  kameralı robotlar ile tıkalı bölgeyi açabilen firmamız  sizlere hızlı ve pratik bir çözüm sunmaktadırlar. Gider tıkanıklıklarına sebep olan bir çok neden bulunmaktadır. Saç kalıntıları , toz , kir, yabancı maddeler çeşitli gazlar gier tıkanıklıklarına sebebiyet verebilecek olan unsurlar olarak bilinmektedirler. Kameralı robotlar bu tıkanıklığa sebebiyet veren unsurları kolaylıkla belirleyebilirler.

Bağcılar Tıkanıklık Açma Servisi

Gider borusunda bulunan tıkanıkları açma durumu sırasında kullanılan tüm cihazlara sahip olan firmamız lavabo ve tuvalet gibi bölgelerde bulunan tıkanıklıkları kolayca açabilecek yapıya sahiptir. Lavabo ve tuvaletlerden yayılan aşırı kötü koku, tıkanıklık problemi yaşamakta olan bireylerin ilk karşılaştıkları sorunlardan biridir. Bu duruma iki saat içerisinde kesin bir çözüm getirmek mümkündür. Giderlerde taşma ve pimaşlardan koku yayılması durumu tıkanıklık problemini tespit edebilmek üzere ayırt edici olan unsurlardır.

Tıkanma Nasıl Önlenir?

Tıkanma durumunu önleyebilmek üzere öncelikle yabancı maddelerin gider borularına kaçmasına engel olmanız gerekmektedir. Tıkanmaya neden olan sebeplerden biri de gider temizliğinin verimli bir şekilde yapılmaması durumu olarak bilinmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button