0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Lavabo Kokusuna Doğal Çözüm

20 Aralık 2021
185 kez görüntülendi
Lavabo Kokusuna Doğal Çözüm

Lavabo kokusuna doğal çözüm bulmak isteyen kişiler için farklı alternatifler var. Denedikten sonra kokunun kısa bir sürede yeniden meydana geldiğini fark ederseniz durumun daha detaylı bir inceleme ile çözümlenebileceğini bilmelisiniz. Bu doğal çözümleri ve daha profesyonel yaklaşımları sizin için derledik!

Lavanta Yağı İşe Yarar Mı?

Lavabo kokusuna doğal çözüm kapsamında en sık yer verilen unsurların başında lavanta yağı geliyor.

 • Lavabo kokusuna doğal çözüm için lavanta yapını bir buhurdanlık içerisinde lavabonun hemen yan kısmına koyabilirsiniz.
 • Teknik bir çözüm buluncaya kadar en azından kötü kokunun ev halkını rahatsız etmesini engelleyebilirsiniz.

Karışım Oluşturun: Lavabo kokusuna doğal çözüm bulmak için karışımlar da oluşturma imkanınız vardır. Özellikle lavanta yağı ve limon yağının bir araya getirilmesi ile harika bir bileşime imza atılacaktır. Bu karışımların lavabo kokusunu kökten çözmeyeceği sadece daha az hissedilmesini sağlayacağını da bilmek gerekir.

Naftalin Alternatifi Verimli Bir Sonuç Sergiler Mi?

Lavabo kokusuna doğal çözüm için bir diğer alternatif de naftalindir. Naftalin ile kokunun büyük ölçüde maskelenmesi sağlanır.

 • Lavabo kokusuna doğal çözüm ararken en sık kullanılan maddelerin başında naftalin gelir. Fiyatının ulaşılabilir olması ve kötü koku bastırma kapasitesinin yüksekliği bu derece sık kullanılmasını açıklıyor.
 • Naftalinin aynı zamanda haşeratı kovma gibi bir özelliği de vardır. Bu şekilde lavabodan çıkan böcekler de kalıcı olarak engellenir.

Uyarı: Lavabo kokusuna doğal çözüm ararken naftalin kullanan kişilerin çocuklardan ve bebeklerden bu maddeyi uzak tutması gerekir. Yuvarlak tarzda özel olarak lavabolar için hazırlanan naftalinlerin yanlışlıkla göz ile temas etmesi ya da ağza atılması durumunda büyük sorunlar meydana gelebilir.

Karbonat Sirke Karışımı Tıkanıklıkları Açar Mı?

Lavabo kokusuna doğal çözüm için tıkanıklık kapsamında da denenen farklı formüller bulunuyor. Büyük çaplı tıkanıklıklar için net bir etki sunmasa dahi en azından küçük çaplı tıkanıklıkların giderilmesi için oldukça önemlidir.

 • Lavabo kokusuna doğal çözüm bulmak için karbonat ve sirke karışımına da sıklıkla yer verilir.
 • Öncelikli olarak 50 gram kadar karbonatı lavabonun içine dökmelisiniz. Daha sonrasında sirke ile buluşturmalısınız.
 • Tıkanıklıkların küçük yemek artıkları olması durumunda bu karışım işe yarayacaktır. Ayrıca içeriğinin çok sert olmaması sebebi ile borulara zarar verme gibi bir olasılık da söz konusu değildir.

Profesyonel Yardım: Lavabo kokusuna doğal çözüm aşamasında bu çabalara rağmen hala bir gelişme kaydedilmiyorsa alanında profesyonel olan bir ekipten hizmet almanız lazımdır. Bu şekilde sorunu kalıcı olarak çözebilirsiniz.

Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Lavabo kokusuna doğal çözüm seçeneklerini denemenize rağmen hala bir sonuç alamadıysanız kesinlikle teknik ekiplerden yardım almalısınız.

 • Tıkanıklık açma sürecinde öncelikle kameralı bir boru sistemi ile tıkanıklığın tam lokasyonu tespit edilir.
 • Tıkanıklığın türü anlaşıldıktan sonra buna uygun olarak yöntem tespit edilir.
 • Geniş çaplı bir tıkanıklık mevcutsa bunun giderilmesi adına özel küçük çaplı vidanjörler kullanılabilir.
 • Lavabolarda filtre kullanımı son senelerde sıklıkla öneriliyor. Bu filtreler sayesinde lavaboda yabancı cisimler sebebi ile meydana gelen tıkanıklıklar minimum seviyeye indirilir.

Tamirat Ne Kadar Sürede Tamamlanır: Lavabo kokusuna doğal çözüm bulamayan kişiler için özel olarak oluşturulan teknik sistem 15-20 dakika içerisinde uygulanacak ve sonuç alınacaktır. Bu sürecin oldukça hızlı bir biçimde halledilmesi elde edilecek olan süreç verimliliğini de üst seviyeye taşır. Kırma dökme olmadan tıkanıklıkların açılması için gerekli olan tüm teknik teçhizata sahip olan ekipler ile iş birliği kurmak önemlidir.

Ücret Aralığı Nedir?

Firmamızı piyasada yer alan diğer firmalardan ayıran asıl unsur kesinlikle uygun fiyat aralığıdır.

 • Ücret aralığının makul seviyesi ile tüm tamirat adımları oldukça erişilebilir fiyatlara tamamlanır. Düzenli bakım adımları da uygun fiyatlar ile takip edilmelidir.
 • Tıkanıklık tespit adımlarının kırma olmadan uygulanması meydana gelecek hasarı da ödemeniz gereken tutarı da minimize etmektedir.
 • Kullanılan tüm yedek parça ürünlerinin birindi kalite olmasına dikkat edilmelidir. Gerekli olan tamir adımlarının tamamlanmasının sonrasında daha öncesinde sıraladığımız doğal metotları uygulamaya devam edebilirsiniz.

Garantili Hizmet: Sunulan hizmetin ücret aralığının makullüğünün yanı sıra sunulan hizmetin garantili olması da dikkat çekiyor. Tıkanıklığın tamir edilmesinin hemen sonrasında bir daha aynı sorunun yinelemesi durumunda ekip ücretsiz şekilde gönderilecektir. Garantili tamir firmanın kalitesinin bir yansımasıdır.

İlginizi Çekebilir;

Aydınlı Su Kaçağı Tespiti

Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

Evimde Su Kaçağı Var

Duvardan Su Sızıntısı

Lavabo Tıkanıklığı Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button