0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Makineyle Su Kaçağı Bulma

25 Aralık 2018
1 kez görüntülendi
Makineyle Su Kaçağı Bulma

Gelişmiş teknolojik yöntemler sayesinde artık su kaçağını bulmak ve tamirinin yapılması daha basit. Eski yöntemlerdeki gibi evde bulunan eşyalara ve diğer sistemlere zarar verilmeden ve daha büyük masraf ve hasar yaratmadan makineyle su kaçağı bulma yöntemi Damla Su Tesisatın en çok başvurduğu yöntem. Makineyle su kaçağı bulma yöntemine daha çok başvurulmasının başlıca nedenlerinden biride daha pratik , hızlı ve daha az masraflı olmasıdır. Eğer evinizde su kaçağı belirtisi bulunduğuna dair bir şüpheniz var ise Damla Su Tesisat ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Su Kaçağı Bulma Makinesi Evde Hasar Bırakır mı ?

Su kaçağı bulma makinesi diğer eski yöntemlere göre herhangi bir hasar bırakmaz kolay ve pratik bir şekilde kaçak olan bölgeyi bulur makineyle su kaçağı bulma aşamasında herhangi bir yıkım ve kırım olmamaktadır. Makine sadece duvarın arkasında meydana gelen su kaçağını tespit edecektir. Bu sayede bir çile haline gelmiş olan su kaçağı bulma artık daha kolay ve zahmetsiz bir hale gelmiştir. Su kaçağı tespiti teknolojik cihazlar aracılığıyla yapıldığından dolayı arızalı noktayı tek bir denemede kolayca tespit ederek tüm duvarı veya başka bölgelere hasar vermeden tek denemede tek bir noktayı kırarak su kaçağı olan bölge onarılacaktır.

Su Kaçağını Bulmak İçin Kullanılan Makineler

Su kaçağını bulmaya yönelik kullanılan birçok makina seçeneği vardır. Damla Su Tesisat tarafından kullanılan kameralı cihazlar , termal cihazlar ve akustik cihazlar mevcut. Kameralı cihazlar su kaçağının bulunduğu bölgedeki boruların içini görüntüleyerek su kaçağı bulunan yerini tam bir şekilde tespit etmeyi sağlar. Akustik dinleme cihazı ile su kaçağını bulmada ise su kaçağı bulunduğu düşündüğünüz bölge dinlenerek su akıntısı veya şırıltı olup olmadığı dinlenir böylece su kaçağı tespiti kesin bir şekilde yapılabilir. Termal cihazlar aracılığıyla su kaçağı bulma yöntemi ise sıcak su kaçağından şüphelendiği durumlarda veya kalorifer tarafından su kaçağı tespiti yapılması halinde kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar aracılığıyla herhangi bir kırım ve yıkıma gerek kalmadan kısa sürede su kaçağının bulunduğu alan tespit edilebiliyor. Ve kısa sürede su kaçağına sebebiyet veren nedenleri ortadan kaldırıyor. Damla Su Tesisat modern makineleri ile su kaçağı bulma konusunda en iyi adres.

Makineler ile Su Kaçağı Tespiti Doğru Edilir Mi ?

İlk başlarda insanların kafasında soru işaretleri bırakan bu yöntem sanılanın aksine oldukça güvenilirdir. Gelişmiş araç seçenekleriyle ve bu alanda gelişmiş yöntemleri dahiliyle sıfır hata payı ile su kaçağı bulunan alanı doğru tespit etmeyi sağlıyor. Damla Su Tesisatın kaliteli cihazlarıyla ve uzman ve güvenilir ekibiyle ilk aramada doğru bölge tespit edilir. Su kaçağı bulunan bölgeler göre kullanılan cihaz seçenekleri ister akustik dinleme cihazı ister termal cihazlar ilk denemede doğru alanı bulacaktır. Ve yanlış kırımlar yapılmadan kolayca su kaçağı bulunan bölgeye ulaşılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button