0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ofis Su Kaçağı                           

18 Aralık 2019
566 kez görüntülendi
Ofis Su Kaçağı                           

Ofis düzeninizi bozmadan ve çalışanlarınızı rahatsız etmeden 30 dakikada su kaçağının tespit edilmesin, müdahale edilmesi gereken borunun bulunmasını sağlamaktayız. Damla su tesisatı olarak, ofis su kaçağı tespiti sırasında yıkma ve dökme işlemi yapmaz, ofisinizin zarar görmeden tesisatının yapılmasına olanak tanırız. Ofisinizde tavan ya da duvar kabarıklıkları, nem ve rutubet sorunlarıyla karşılaştığınızda bizimle iletişim kurabilirsiniz.

30 Dakikada Ofis Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan ve yıkmadan yaptığımız su kaçağı tespiti, kullandığımız cihazlar sayesinde sadece 30 dakika sürmektedir. Akustik cihazlarla borunun akıntı yaptığı noktayı dinleyerek tespit eder, termal kameralarla suyun dağılma derecesini analiz ederiz. Ofis su kaçağı tespiti sırasında çalışanlarınızın rahatsız olmayacağı bir işlem yapacağımız gibi dilerseniz mesai saatlerinizden sonra da işlem yaparak, işlerinizin aksamamasını sağlarız.

Profesyonel tesisat ustalarımız ve kullandığımız son teknoloji cihazlarla işlemin olabildiğince çabuk bitmesine olanak tanır, ofis düzeniniz bozulmadan boruların nasıl değişebileceği üzerine planlamalar yaparız. Planlı ve programlı çalışmakta olan firmamız, sizlere uzun vadede tesisat hizmeti vererek, sorunların üstesinden gelecektir.

% 100 Garantili Ofis Su Kaçağı Onarımı

Ofisinizde bir daha su kaçağı problemi yaşamamanız için dikkatli ve kaliteli bir hizmet verecek olan Damla su tesisatı, hem tespit sırasında hem de onarım sırasında etrafı kirletmeden kısa zamanda sorunun çözülmesini sağlayacaktır. Sizlere hızlı ve garantili su kaçağı tesisatı hizmeti vermek için ekip arkadaşlarımız disiplinli bir şekilde çalışır, durumdan ve kullanılacak malzemelerden haberdar olmanızı sağlar.

Ofisinizin tesisat problemlerini çözen firmamız, işlerinize kısa zamanda geri dönmesiniz sağlayacak ofisinizi su baskını ve rutubet problemlerinden arındıracaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren garantili ofis su kaçağı onarımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

% 100 Sızıntısız Su Kaçağı Tesisatı

% 100 sızıntısız su kaçağı tesisatı yapan Damla su tesisat firmamız, onarım sırasında kullanılacak malzemeleri kaliteli ürünler arasından seçerek, ofis su kaçağı probleminin üstesinden gelecektir. Amacımız size bir daha su kaçağı problemi yaşatmamak ve tesisat onarımımızı olabildiğince uzun süre kullanabilme imkanı verebilmektedir. Kalite, güven ve garantili tesisat hizmeti için her zaman bize güvenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button