0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Okulda Su Kaçağı

30 Kasım 2017
1 kez görüntülendi
Okulda Su Kaçağı

Okulda su kaçağı tarzında durumlar oluşabilir. Bu tarz durumlara tabi hemen tespit etmek önemlidir. Ancak bir anda tespit edilemeyebilir. Çünkü özellikle okul tarzındaki yerlerde günlük olarak belirli bir limitte, sistem devam ettiği için, bazen bu tarz işlemlerin tespiti birkaç ay sürebilmektedir.

Bu yüzden dolayı aslında teknik servis anlamında, okullar belirli aylık rutin bakımlar yaptırır ve bu şekilde işlemleri gerçekleştirmektedir. Tesisatçılar bu tarz işlemleri, daha profesyonel şekilde yapmakta özellikle günümüzün gerektirmiş olduğu teknolojiler sayesinde, artık işlemler çok daha kaliteli ve sağlıklı bir şekilde yürütülmektedir. Bu işlemler gerçekleştirilirken, eğer bir tespit yapılacaksa, bu durumda sizlerin en kolay yapacağı tespit bütün muslukların kapatıldıktan sonra, sayacını kontrol etmeniz olacaktır.

Okulda Su Kaçağı Tespiti İşlemleri

Eğer sayaç hala dönüyorsa, bu durumda belli ki sizler de bir kaçak durumu söz konusudur. Ancak bu kaçağın nerede olduğunu bilmek, ve yahut da direkt olarak müdahale etmek kolay bir işlem değildir. Zaten bu işi profesyonellere yapması en sağlıklı işlem olacaktır.

Günümüzde teknolojinin getirmiş olduğu sistemler sayesinde, gerekli su kaçağının tespiti özel cihazlar ve kameralar aracılığıyla yapılmakta, lavaboların içerisinde sarılmış olan cihazlar pimaşın içerisinde hareket ederek, gerekli tespiti yapabilmektedir.

Okulda Su Kaçağı Sistemleri Hakkında

Ayrıca çeşitli cihazlarda, bu tarzda tespitleri gerçekleştirmekte, sizlere en net sonuçları sunmaktadır ve eski sistemlerde belirli bir yerde müdahale yapılması gerekiyorsa, kırmak ve dökmek gerekiyordu. Ancak şu anda bütün alanları yıkıp dökmek yerine, sadece müdahale edilecek yere gerekli teknik destek sağlanarak, işlem gerçekleştirilebilir.

Böylece tamamen sisteminiz devam etmektedir. Su kaçak tespit işlemlerinde çok hassas hareket etmek gerekir. Çünkü bu tarz işlemlerde hareket edilirken, eğer yanlış bir hareket yapılırsa, bu durumda daha büyük sorunlar da karşımıza çıkabilir. Bir pimaşın herhangi bir yerinde çatlak olması demek, buna müdahale edilip kurtarılması anlamına gelirken, aynı zamanda da yanlış bir müdahale yapılması demek, komple sisteminde değiştirilmesi anlamına gelebilir. Bu yüzden dolayı bu tarz işlemler de tamamen profesyonellere işi emanet etmek en doğru tercih olacaktır. Böylece işlemleri yapabilir ve tesisat çözümleri konusunda en net faydalara ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Okulda Su Kaçağı

Can Sıkıntınıza ve Su Kaçağınıza Artık Son!

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Su Tesisatçısı – 79 TL

Pendik Su Kaçağı Tespiti

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button