0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Orhanlı Su Kaçağı Tespiti

25 Kasım 2017
4 kez görüntülendi
Orhanlı Su Kaçağı Tespiti

Orhanlı’da yaşayan, yaşadığı veya çalıştığı mekanda su kaçağı ile mücadele eden ve çözüm arayan herkes için Damla Su tesisat hizmet veriyor. Orhanlı su kaçağı tespiti – 79 TL’lik bir ücret karşılığında firmamızca gerçekleştiriliyor. Firmamızın pek çok referansı bulunuyor, genel anlamda bizden memnun olmayan müşterimiz yok gibi. Bunun başlıca iki nedeni, işimizi ciddiye alıyor olmamız ve müşterilerimizin yeniden mağduriyet yaşamaması için disiplinli çalışmamız. Elbette ki müşterilerimizin sonuçtan memnun olması, bize daha verimli ve daha fazla çalışma azmi veriyor.

Su Kaçağı Tespitinde Teknolojik Malzemeler

Gözle görülemeyen fakat varlığından şüphe edilen su kaçakları, bölgesel bir çalışma ile gideriliyor. Bunun için firmamız personelleri son teknolojiye uygun araç ve malzemeler ile evlere gidip çalışıyor. Bu malzemelerden bir tanesi, özellikle duvar ve boru hattı tespitinde kullanılan akustik dinleme cihazı. Bu cihaz, su akış sesi üzerinden kaçak tespiti yapmamıza yardımcı oluyor. böylece sızıntı bölgesi net olarak tespit edilebildiği için bütün zemini ya da tüm duvarı yıkarak işlem yapmak gerekmiyor. Bunun yerine Orhanlı su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra duvarın ya da zeminin ilgili bölgesi kullanılarak işlemler tamamlanıyor.

Tamirat esnasında kullandığımız cihazlardan bir tanesi de kameralı sistem içeren cihazımız. Bu cihaz, boru hattı boyunca ilerleyerek, çok fazla uğraşmadan kırığın vs. neden olduğu sızıntıların tespitinde aktif olarak kullanılıyor. Ekibimizin alanında uzman oluşu ise işimizi çok daha kolaylaştırıyor.  Yaptığımız işler Damla Su Tesisat güvencesi altında yer alıyor ve müşterilerimiz onarım sonrasında 1 yıllık bir garantiye sahip oluyor. Bu süre zarfında aynı bölge için yeniden işlem yapmak gerekse bile, müşteri bir bedel ödemeden onarım için ekibimizi talep edebiliyor.

Su kaçağı genel olarak farklı nedenlerle meydana geliyor. En sık karşılaştığımız sebepler ise plastik boru lastiklerinde eprime, borularda çatlak ve kırıklar nedeniyle oluşan sızıntılar. Her biri için gerekli işlemleri yapan ekibimizi, Orhanlı su kaçağı tespiti – 79 TL ödeme yaparak siz de su kaçağı tespiti için çağırabilirsiniz. Firmamız size hizmet vermekten onur duyacaktır.

İlginizi Çekebilir;


Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Bölgesi Su Kaçağı Tespiti

Sakarya Su Kaçağı Giderme

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Güngören Su Kaçağı Bulma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button