0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pamukova Su Kaçağı Tespiti

19 Nisan 2019
1 kez görüntülendi
Pamukova Su Kaçağı Tespiti

Damla Su Tesisat şirketimiz Pamukova bölgesine su kaçağı hizmeti ile ilgili tespit ve onarım hizmeti sağlamaktadır. Su kaçakları birçok kişi için oldukça can sıkıcı bir durumdur ancak eskiye göre bu alanda çok daha yeni ve pratik yöntemler kullanılır. Bu nedenle su kaçağı tespiti ve onarımı eskisi kadar yorucu, masraflı olmamaktadır. Fayanslarınızın kırılıp bozulmasına da gerek yoktur. Su kaçakları meydana geldiğinde beklemeden profesyonel firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sorun büyümeden kolaylıkla su kaçaklarını onarıyoruz. Pamukova su kaçağı tespiti için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Su Kaçaklarını Kesin Biçimde Tespit Ediyoruz!

Su kaçağı probleminde fayansların kırılmasından, çıkacak ek masraflardan ve günler süren işlerden korkmanıza gerek yok! Firmamız son teknolojik özelliklerle üretilmiş cihazlarla su kaçağına son veriyor. Su kaçak tespitleri tahminlere dayalı değil net sonuçlar alınacak biçimde gerçekleştirilmektedir.

Su kaçağı oluştuğunda duvarlar ve fayanslar zarar görmeye başlayacaktır. Ayrıca komşunuzun dairesi de zarar görebilir ve bu nedenle onlarla aranızda sorun yaşanabilir. Bina uzun sürede içten içe yıpranıp, çürümeye başlar. Bu duruma acil müdahale gerekmektedir.

Damla Su Tesisat olarak su kaçak tespitleri için akustik ve kamere ile görüntüleme cihazları kullanmaktayız. Ses dinleme dedektörleri boruları tarar ve su kaçağının nerde olduğunu tespit eder.

Bir diğer yöntem ise kameralı görüntülemedir. Boruya ucu ışıklı bir kamera sokulur ve içine bakılır. Tereddüte yer bırakmadan su kaçak tespiti net olarak yapılır.

Profesyonel ve Deneyimli Bir Ekip!

Su kaçağı tespiti kesin olarak yapıldıktan sonra her biri alanında eğitilmiş kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz en uygun yöntemler ile sorunun onarımına geçecektir.

Su kaçakları pis su kaçağı ve temiz su kaçağı olarak ayrılmaktadırlar. İkisinin de yeri ve bağlantıları farklıdır. Kullanılacak yöntemlerde de değişiklik olacaktır. Kaçağın hem türü hem de nerede olduğu tercih edilecek onarım yöntemleri üzerinde etkilidir.

Hem eski hem yeni binalarda uygun yöntemlerle su kaçaklarınızı ortadan kaldırıyoruz. Bu işlem 1 yıl garantilidir. Firmamız oldukça ekonomik fiyatlarla hizmet sunar. Pamukova su kaçağı tespiti için siz de Damla Su Tesisatı 7/24 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;


Pamukova Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Pamukova Su Kaçak Firması-Tespit, Tamir

Doğalgaz Tesisatında Su Kaçağı Var

Kırmadan Klozet Açma İçin Bizi Arayabilirsiniz

Su Kaçağı İzmit

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button