0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pendik Su Kaçağı Tespiti Ucuz

13 Temmuz 2022
73 kez görüntülendi
Pendik Su Kaçağı Tespiti Ucuz

Pendik su kaçağı tespiti işlemleri artık kırma, dökme, moloz çıkartma gibi olumsuz durumlar olmadan teknolojik cihazlar ile nokta atışı belirlenmektedir. Bu süreç içerisinde alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile sıhhi tesisatınız emin ellerde! Su tesisatı sorunlarının giderilmesi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır!

Kırmadan Tespit Nasıl Yapılır?

Pendik su kaçağı tespiti sırasında teknolojik aksamlar kullanılarak ses, ısı ve renk değişimleri üzerinden süreç devam ettirilmektedir.

  • Pendik su kaçağı tespiti aşamasında ses dinleme metodu ile çalışan cihazlara sıklıkla yer verilir. Bu cihazlar üzerinden su kaçaklarının tespit edilmesi artık daha kolay bir hal almıştır. Boruların debileri ses rezonansları üzerinden takip edilir. Normal akışın dışında bir durum tespit edildiği anda sızıntı da saptanmış olur!
  • Su kaçaklarının aynı zamanda renklendirici kimyasallar ile tespiti de mümkündür. Su kaçaklarının saptanması için şebekeye karıştırılan zararsız kimyasal ile sızıntının olduğu yerde renk değişimi fark edilecektir. Özellikle küçük çaplı sızıntıların tespiti için seçkin bir yöntemdir.

Profesyonel Ekip: Pendik su kaçağı tespiti adımlarında sorun yaşamadan gerekli olan adımların atılması için sadece alanında uzman personelleri istihdam ediyoruz. Uzman kadromuz tamir ve tespit adımlarının daha kısa sürede ve yetkin biçimde tamamlanmasını sağlıyor!

Termal Kameralar Süreci Nasıl kolaylaştırıyor?

Pendik su kaçağı tespiti aşamasında kullanılan termal kameralar süreci çok daha kolay bir hale getirmektedir. Sıcak su ve soğuk su borularının hem yer hem de duvarda anlık olarak tespiti bu yöntem ile mümkündür.

  • Pendik su kaçağı tespiti sürecinde boruların normalde yaydığı ısıdan farklı bir şekilde oluşmuş olan bir ısı haritası fark edildiği anda sızıntının yeri de tespit edilecektir.
  • Pendik su kaçağı tespiti yapılırken ısı haritasının çıkarılması dakikalar içerisinde tamamlanır. Kırma yöntemi ile günler süren kaçak tespiti bu tip teknolojik birimler ile anlık bir hal almıştır.

Teknolojik Yenilikler: Pendik su kaçağı tespiti kategorisinde hizmet veren ekibimiz sunmuş olduğu tüm hizmetlerde teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor. Bu nedenle kullanılan yöntemlerden uygulanan tamir adımlarına kadar kusursuz bir sonuç elde edeceğinizden emin olun!

Tamir Aşaması Kaç Günde Tamamlanır?

Pendik su kaçağı tespiti ve saptamanın hemen akabinde size bir fizibilite ve fiyat raporu hazırlanacaktır. Bu sunulan fiyatı kabul etmeniz durumunda anında tamir aşamasına geçiş yapılacaktır.

  • Pendik su kaçağı tespiti cihazlarının hata payı yoktur. Tespit tamamlanır ve sonrasında nokta atışı incelemeler yapılır.
  • Tamir adımları bir gün içerisinde gerçekleştirilir. Arızanın boyutu çok büyük ise birkaç güne de yayılabilir. Firmamızın ana amacı kişileri mağdur etmeden su tesisatının eski işlerliğine yeniden döndürülmesidir.

Kontrol Süreci: Pendik su kaçağı tespiti yapılırken aynı zaman dairelerin genel bakım zamanının gelip gelmediği de incelenir. Borularda herhangi bir farklı aksaklık fark edilirse durum ile alakalı size bilgi verilecektir. Onay verilirse bu küçük sorunların giderilmesi adına da harekete geçilir.

Havuz Sızıntıları Nasıl Giderilir?

Sadece evlerde meydana gelen sızıntılar değil aynı zamanda havuzlarda meydana gelen sorunlara dair de hizmet vermeye devam ediyoruz.

  • Havuz sızıntılarında özellikle ek bir kırma olmadan derz aralarını tamamlayacak kimyasal solüsyonlara yer verilir.
  • Havuzun yapım aşamasında jeoteknik hesaplamaların düzgün yapılması ve aynı zamanda birinci kalite materyaller kullanılarak inşa adımının tamamlanması sızdırmaların ortadan kaldırılması için harika bir fırsat olacaktır! Bu şekilde ilerleyen aşamalarda sızıntı ya da su kaçağı gibi deformasyon kaynaklı sorunlar engellenir.

Solüsyon: Onarım solüsyonları ile boru değişimine ya da parke revizyonuna gerek kalmadan tamirin tamamlanması mümkün kılınabilir.

Parça Kalitesi Ne Seviyede?

Pendik su kaçağı tespiti sonrasında kullanılacak olan tamir parçalarının kalitesi oldukça üst seviyededir. Bu nedenle ürün kalitesi ya da yedek parça dayanıklılığına dair en ufak sorun yaşanmayacaktır.

  • Yedek parçalardan kullanılan en ufak tamir aksamlarına kadar her ürün optimum kalitedir.
  • Bu yedek parçaların montajını yapan ekibimiz de yetkinliği ile dikkat çekmektedir.

Sertifikalı Ürünler: Sunulan ürünlerin yüksek kalitede olduğu sahip oldukları sertifikadan da net olarak anlaşılıyor. Bu nedenle ürünlere dair herhangi bir aksaklık da meydana gelmeyecektir. Yedek parçalarda montaj sonrası bizim işlemlerimizden kaynaklanan bir sorun yaşanırsa bu durumun sorumluluğu firmamıza aittir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button