0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Petek Temizliği Çekmeköy, Petek Temizliği Çerkezköy

28 Ekim 2018
553 kez görüntülendi
Petek Temizliği Çekmeköy, Petek Temizliği Çerkezköy

Çerkezköy kombi petek temizliği için kaliteli temizlik ürünleri ile firmamızı tercih ederek peteklerinizin yüzde yüz temizlenmesinin sağlayabilirsiniz. Bu sayede temiz petekler ve kombiniz sağlıklı bir şekilde işleyişini sürdürecek ve ay sonunda doğal gaz faturanızın daha düşük geldiğini göreceksiniz. Çerkezköy kombi temizleme işlemi ile evlerinizdeki kombi ve peteklerin temizliğini yaptırarak daha sıcak bir eve kavuşabilirsiniz.

Petekler Neden Temizlenmelidir?

Tüm kış boyu kullandığınız peteklerinizin bakımını yılda bir kere mutlaka yaptırmalısınız. Bakımı ve temizliği yapılmayan petekler size doğalgaz faturası olarak geri dönecektir.

Petekler içindeki su devir daim yaparak evinizi ısıtmaktadır. Bu devir daim ile ısının yayılması sağlanırken bazı sorunlar nedeni ile su petek içinde devir daim yapamaz ve daha az ısı vermeye başlar. Devir daim yapamamasının nedeni içerde oluşan kireçlenme, çamurlaşma, pas ya da kirlerden dolayı olabilir. Peteklerde oluşan bu kireçlenme ve çamurlaşma her yıl düzenli olarak temizlenmezse bu biriken pislikler daha kalıcı hale gelecektir ve temizlenmesi daha zor olacaktır. Ayrıca temizlenmemiş petekler ısı kaybına ve israfa da neden olacaktır.

Petekler Nasıl Temizlenir?

Petek temizleme için pek çok farklı yöntem kullanılmaktadır. Bunlar arasında müşteriler genellikle en kolay ve en çok memnun kaldıkları yöntem petek temizleme ilacı kullanılarak yapılan temizlemedir. Bu temizleme yönteminde petek temizleme makinası ile önce petekleri içerisindeki su boşaltılır. Daha sonra peteklerin içine petek temizleme ilacı verilir ve peteklerin içindeki kir pas ve kireçlerin temizlenmesi sağlanır. Daha sonra en iyi petek temizleme makinası ile peteklerin içinde bulunan petek temizleme ilacının tamamen temizlendiğinden emin olunmalıdır. Eğer peteklerin içerisinde kimyasal kalırsa bu kombinin zarar görmesini sağlayabilir.

Petek Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Petek temizliği mutlaka kurumsal bir petek temizleme tarafından yapılmalıdır. Kullanılan makinalar ve ilaçların kaliteli olması kombinin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu işi baştan savma kısa süreli çözümler ile yapan tesisatçılar bulunmaktadır. Kısa süreli çözümler yerine uzun vadeli ve garanti çözümler sağlayacak temizleme işlemi yaptırmak oldukça önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button