0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Petek Temizliği İşe Yarıyor mu? Petek Temizliği Jel

25 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Petek Temizliği İşe Yarıyor mu? Petek Temizliği Jel

Petek temizliği sonucunda çok daha verimli ısınan evlerde yaşayanların, bu temizlik işleminden övgü dolu bahsettiğini görebilirsiniz. Petek temizleme yorumları hakkında bilgi almak istiyorsanız yetkili kalorifer ve kombi temizliği yapan firmalar ile ayrıntılı olarak görüşme sağlayabilirsiniz.. Peteklerinizi düzenli olarak bakıma sokmanız daha verimli ısınmanızı sağlayacak ve olası riskleri de ortadan kaldırarak petek ömrünü arttıracaktır diyebiliriz.

İlaçlı Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği yaptıran var mı sorusu için pek çok blog sitesinde ayrıntılı olarak sohbetlere denk gelebilir, petek temizliğinin genelde ihmal edilmeyen bir işlem olduğunu görebilirsiniz. Ancak bunun için petek temizleme makinası olması şarttır. İki çeşit olduğunu söyleyebileceğimiz makinalar da profesyoneller tarafından kullanılır. Petek temizleme jeli alırsanız da bunu işin profesyoneline bırakmanız gerekir.

Petek temizleme makinalarından biri sadece hava ve su ile çalışırken diğerinde depo bulunur. Depo içerisinde koyulan su ile makine motorunun uyguladığı basınçla petek içerisindeki tüm birikenler de toplanmış olur. Eğer hava ve su ile çalışan makine kullanılıyorsa o zaman içerisine ilaç koyulmayacaktır. Peteklerde bulunan kireç ve tortular bu yöntemle söküldüğü için temizlikten sonra çok daha verimli ısındığınızı anlayabilirsiniz.

Petek Temizleme İlacı Nasıl Kullanılıyor?

Petek temizleme forum sitelerinde de sıklıkla karşılaştığınız bir işlem olduğu için siz de daha önce hiç yaptırmadıysanız peteklerinizi daha uzun yıllar kullanmak için bu işlemi yaptırabilirsiniz. Petek temizliği yapılırken ortalama olarak bir radyatör için kullanılan su miktarı 8 litre kadardır. Bir dairede 7 radyatör olduğunu düşünürsek 60-70 litre kadar su kullanıldığını ve temizlik için bunun şart olduğunu bilmeniz gerekir. Ayrıca sadece birkaç saat sürecek olan bu temizlik işleminden sonra yıllarca bir daha temizliğe gerek duymayacaksınız.

Petek Temizliği İşleminden Sonra Ne Yapılır?

Petek temizliği gerekli mi forum sitelerinde genelde olumlu cevaplanan sorulardan biridir. Ayrıca temizlikten sonra tesisat sisteminin tamamının da temizlenmesi şarttır. Akis durumda kombi ve petekler ciddi zararlar görebilir. Petek temizleme ilacının kullanılması da deneyim gerektirdiği için bunu sadece işin profesyonelleri yapmalıdır.

İlginizi Çekebilir;

Kalorifer Temizliği Fiyatı

Üsküdar Petek Temizliği, Şile Petek Temizliği

Su Kaçağında En Basit Çözüm

Avcılar Tıkanıklık açma Konusunda Hizmet Vermekte Olan Firmalar

Mutfakta Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button