0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

12 Aralık 2018
606 kez görüntülendi
Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği tüm yaşam alanlarında konforlu ortam yaratmak için önemlidir. Peteklerin düzenli olarak temizliğinin doğru şekilde yapılması, radyatörler içinde oluşan kireçlenmeleri ve biriken pisliklerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Böylece ısınma probleminin meydana gelmesi önlenir. Petek temizliği bu alnad eğitimli kişiler tarafından uygun cihazlar ve gerekli kimyasallar kullanılarak yapılmaktadır. Petek temzileme süreci eğitim gerektiren ve dikkat isteyen bir iştir. Bu nedenle, firmamız gibi bu işte profesyonel hizmet sunanlar tarafından yapılmalıdır.

Petek temizliği farklı yaşam alanlarında ısıtma sağlayan kalorifer tesisatlarının temizlenmesi işlemidir. Petek temizliği, profesyonel ekip tarafından gerekli ilaç ve uygun cihazlarla yapılmalıdır. Bu iş için özel kimyasallar kullanılmadığı takdirde kalorifer tesisatlarında ileriye dönük sorunlar oluşabilir. Firmamız uzman elemanlar ve özel tekniklerle çalışmaktadır. Firmamızın sunduğu petek temizleme hizmeti profesyoneldir.

Özel petek temizleme cihazı kullanan uzman ekibimiz, tesisatta birikmiş tüm kiri tamamen temizlemektedir. Özel olarak kullanmış olduğumuz kimyasal temizleme maddeleri sayesinde gerek kombinize gerek tesisatınıza zarar vermeden,  birikmiş tüm zararlı maddeleri yok etmekteyiz.

Petek Temizliği Neden Önemlidir?

Petek temizliği yaşam alanlarında  ısınma sorunlarının meydana gelmemesi tekrarlanması gereken bir işlemdir. Petek temizliği doğru yapılmadığı takdirde kalorifer tesisatlarınızda çok daha fazla maliyet gerektiren sorunlar ortaya çıkabilir. Petek temizliğinin yapılmaması ısınma sorunu yaşanmasına neden olur. Çoğu zaman ısınma sorunlarının neden kaynaklandığı anlaşılmaz. Aslında peteklerin iyi ısı vermemesinin en önemli nedeni belli periyotlarla temizlenmemeleridir.

Tesisattaki yabancı madelerin dışarı atılmaması zamanla peteklerin işlevini kaybetmesine ve ısınma sorunlarının ortaya çıkmasına neden olur. Peteklerin zamanla işlevini kaybetmesinin en önemli nedeni doğru şekilde temizlenme işlemlerinin yapılmamasıdır. Peteklerin doğru şekilde temizlenmesi ancak özel kimyasaaların doğru tekniklerle peteğe uygulanamsı ile mümkün olmaktadır. Farklı temizleme yöntemlerine başvurmak peteklere çok daha sala zarar vermenize neden olur. Bu nedenle petek temizliği nasıl yapılır diye düşünmeden profesyonel hizmet almalısınız.

Petek temizliği Yapan Profesyonel Firma

Yıllardır bakım ve onarım alanında sunduğumuz hizmetler sayesinde tecrübeli ve güvenilir bir firma olarak tanınmaktayız. Petek temizleme alanında da sizlere kaliteli hizmetle yardımcı olmaktayız. Petek temizliğinizi eğitimli çalışanlarımızla özel cihazlar kullanarak yapmaktayız. Petek temizliği eğitim ve dikkat isteyen bir dizi işlem gerektirmektedir. Bu nedenle firmamız petek temizleme işleminde profesyonel hizmet sunarken, alanında uzman elemanlarla çalışmaktadır. Damla Su Tesisat olarak uzman ekibimiz ve modern tekniklerimiz ile petek temizleme hizmeti konusunda kaliteli hizmet vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button