0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Petek Temizliği Tesisatçı

15 Ocak 2019
1 kez görüntülendi
Petek Temizliği Tesisatçı

Yaz aylarında bir sorun olduğu fark edilmeyen ancak soğuk havaların yaklaşmasıyla beraber problem çıkarmaya başlayan petekleriniz için yıllık bakımları yaptırıyor musunuz? Çoğu kişinin önemsemediği ancak kış aylarında ısınamadığında ya da yüksek faturalar ödediğinde ah vah ettiği petek temizliği tesisatçı yardımıyla kısa sürede çözülebilir. Yılın bir döneminde yaptırıp bir sonraki yıla kadar gönül rahatlığı ile ev ısınızı sabitleyebileceğiniz bu önemli detayı atlamamakta fayda var.

Petek Temizliğini Yaptırmak Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Bütün kış kullanılan petekler içeride yaşanan sirkülasyon nedeni ile bir süre sonra tıkanmalar yaşanmasına sebep olur. Dışarıdan gözle fark edilmeyen ancak bağlantı borularının yeterince açık alanının kalmaması ile sonuçlanan bu olaylarda kişiler “çok yüksek derecelerde yakıyorum ama bir türlü ısınamıyoruz” ya da “ petekler bir türlü yüksek sıcaklığa kavuşmuyor” gibi şikayetlerde bulunurlar. İşte tamda burada aklınıza gelen petek temizliği tesisatçı çağrılarak kısa sürelerde halledilebiliyor. Evin durumu ve peteğin durumuna göre 30 dakika ile 2 saat gibi süren bir işlem sonunda baştan aşağı bütün evin petekleri ve sistemi temizlenebilir. Temizlik sonucunda en düşük seviyelerde yakılan ısıtma bile peteklerin anında ısınıp, bulunduğu ortamı da ısıtmasını sağlar. Aynı zamanda düzenli olarak temizlendiği takdirde oluşabilecek pas ve kirden arınarak uzun ömürlü bir kullanım fırsatı da sunar. Hatta ve hatta işlem sonucunda ısıdan aldığınız fayda %100 olacağı için size yansıyan tüketim bedeli düşer, buna bağlı olarak da önceki yıllardan daha düşük faturalar dersiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Çok basit bir işlem gibi görülen petek temizliği tesisatçı vasıtasıyla yaptırılmalıdır ancak bazı kişiler bu durumu kendileri halletmek istiyor. Yan vanalardan alınan hava ve peteğin sökülüp yıkanması ile tamamlanan bu işlemler kişilerin kendisinin yaptığı temizliktir ancak olayı profesyonel olarak ele alır ve işinin ehli ekiplerin yaptığı petek temizliğine bakacak olursak; özel olarak üretilen petek temizleme aletleri ve kimyasal maddeler kullanılır. Peteklerdeki su komple boşaltıldıktan sonra bu özel alet aracılığı ile tüm sistem içine ilaç boşaltılır. Yeterli yayılma sonrasında tekrar bu araç ile içerideki kimyasal geri çekilir. Tüm pas ve kirden bu yöntemlerle arınan petekleriniz %100 performans ile çalışmaya başlar. Üstelik sonraki bakım zamanınıza kadar asla sorun çıkarmaz. Konunun uzmanı Damla Su Tesisat ile görüşerek merak ettiğiniz bütün detayları öğrenebilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışı ile her daim çözüm ortağınız olmaya  hazır.

İlginizi Çekebilir;

Kocaeli Gider Tıkanıklık Aç

Sakarya Su Kaçak Acil

Petek Temizleme Firmaları En Uygun Fiyat

Darıca Su Kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button