0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Profesyonel Bir Dokunuşla Su Kaçağını Bitiriyoruz

25 Şubat 2018
1 kez görüntülendi
Profesyonel Bir Dokunuşla Su Kaçağını Bitiriyoruz

Su kaçağı artık günümüzün teknolojik gelişmeleri karşısında eski korkutucu ve uğraştırıcı özelliğini kaybetmiş olsa da bu durum aslında profesyonel bir yaklaşım ile mümkün olmaktadır. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ekibimiz müşteri odaklı hizmet ilkesine uygun olarak en etkili ve modern cihazları seçmeye büyük özen göstermektedir. Sizlere verdiğimiz önem neticesinde en iyisini yapmayı görevimiz olarak benimsemekteyiz.

Su Kaçağının Yerini Kamera ile Hemen Tespit Ediyoruz!

Su kaçağının yerini tespit ederken önceleri tahminle ilerlenmeye çalışılır ama bu şekilde hata ihtimali yüksek olduğu için sorun giderilemediği gibi daha da büyüyebilmekteydi. Yanlış yerlerin kırılması masrafı arttırıyordu. Yeni yöntemler sayesindeyse artık en büyük dert olan kırma işlemi olmadan, üst düzey teknolojiye sahip ekipmanlar aracılığıyla çok daha kısa sürede etkin şekilde sorunları giderebiliyoruz. Bu çok sayıda insanı rahatlatmış durumda! Su kaçağı sorununu Damla Su Tesisat olarak çok uygun fiyatlarla ve kesin bir şekilde halletmeyi garantiliyoruz.

Kameralı cihaz kullanarak duvarlarınızı ve fayanslarınızı kırarak sıkıntınızı arttırmıyor aksine en kolay biçimde size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Termal özellikler suların ısı farkını göstererek sorunun yerini tespitte çok önemli bir yer kaplıyor çünkü pis su kaçağı ya da temiz su kaçağı oluştuğunda bu suların sıcaklığı değişiklik gösteriyor.

Duvarlardaki ve borularda sızıntı-kaçakları bulmanın bir başka etkili yolu ise dinleme cihazları; bu sayede kırma olmadan kaçağın tespiti oldukça kolay oluyor.

Tüm bu tespit işlemleri deneyimli ve bu modern cihazlara hakim bir ekip aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Böylece tespitler tamamlandıktan sonra hızlı, pratik ve güvenilir bir biçimde sorun gideriliyor.

Su Kaçağı Varsa Rahat Olmak Zor!

Ne yazık ki su kaçakları acil önlem alınması gereken ve hızlı biçimde giderilmesi şart olan problemlerden biri olarak profesyonel bir destek ihtiyacı doğurmaktadır. Evinizde ya da binanızda su kaçağı olabileceğine dair bir düşünceniz varsa alanında profesyonel olan ekibimiz ile iletişime geçin. Şu belirtilerin varlığı halinde daha fazla beklemeyin:

  • Vanalarınız kapalı ama su sayacınız durmaksızın çalışıyor
  • Evde rutubet ve nem kokusu var
  • Duvarlar sararmış, kabarmış ya da sıvıları dökülmüş
  • Fayanslarda sararma görüyorsunuz
  • Banyo ve mutfak tavanlarında gittikçe büyüyen ve ilerleyen ıslaklık, su birikintileri, halkaları
  • Sürpriz su faturaları (Normalden yüksek miktarlarda gelebilir )

Genellikle sararmalar ve kabarmalar pis su kaçağından dolayı oluşmaktadır. Birçok nedenden kaynaklı olabilen su kaçaklarının giderilmesinde artık gittikçe büyüyen; rekabetin yaratıldığı sektörde daha kurumsal ve modern çözümleri bulunan firmalar ön plana çıkmaktadır.

Damla Su Tesisat ile Bütçenizi Koruyun!

Banyo su kaçağı en çok görülen problemler arasındadır. Zaman zaman komşular ile bu konu yüzünden tartışmaya bile girebilmeniz mümkündür. Gerek banyoda gerekse mutfakta ya da genel olarak binada bir su kaçağı olsun her şekilde bu size ve binaya zarar verecektir. Modern teknolojik cihazlarla hizmet vermeyen firmalar müşterilere çok daha büyük masraflara yol açabilmektedir. Yüksek standartlardaki hizmetimizi ekonomik fiyatlarla elde etmek istiyorsanız Damla Su Tesisatı bütçenizin de dostu olacaktır!

İlginizi Çekebilir;

Apartman Ve İş Yerlerinin Kötü Dostu: Su Kaçağı

Bostancı Tıkanıklık Açma

Avrupa Yakası Su Kaçağı

Su Kaçağı ve Tamiri

Su Kaçağı İzmit

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button