0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Robotla Boru Tıkanıklığı Açma

20 Nisan 2018
1 kez görüntülendi
Robotla Boru Tıkanıklığı Açma

Pis su, borular içerisine kaçan yabancı cisimler gibi unsurlar borularınızın kısa sürede tıkanmasına sebebiyet verirler. Sular borularınızdan dışarı atılıncaya kadar borularınızın tıkandığı konusunda herhangi bir bilgiye ulaşamazsınız. Gelişen teknoloji ile birlikte bu gibi tesisat problemlerine kesin çözüm getirebilme olasılığı artmıştır. Boru tıkanıklığını gidermek üzere özel olarak üretilmiş olan robotlar ,  kurumsallaşmış olan her firmanın bünyesinde bulunmaktadır. Bu robotlar ile pratik ve kesin bir çözüme ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Mutfak Borusu Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Vakitlerinin çoğunu mutfakta geçirmekte olan ev hanımları bazı durumlarda mutfak borularına kaçan atık maddeleri fark etmeyebilirler. Boru içerisinde belirli bir aşamaya ulaşmış olan tıkanma durumu genelde pompalama metodu ile giderilmektedir.

İstanbul Pimaş Tıkanıklığı Açma

Tesisatın herhangi bir bölgesinde tıkanma meydana geldiğinde, pimaş giderlerinin kullanılabilmesi durumu mümkün olmayacaktır. Ayrıca pimaş tıkanıklığı tesisatta büyük problemlerin yaşanmasına sebebiyet verebilecek bir sorun olarak bilinmektedir. Bu sebeple pimaş tıkanıklığından şüphelenildiğinde mutlaka konu hakkında uzman bir bireyden destek alınması gerekmektedir. Pimaş tıkanıklığı durumunda , etrafa pis sular yayılır ve yayılan bu sular pis bir kokunun ortama hakim olmasına sebebiyet verir.

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma İşlemi

Teknolojik gelişmeler, tesisatta meydana gelen problemlerin kolayca çözülebilmesine yardımcı olmaktadırlar. Kurumsal tesisatçılar robotla pimaş tıkanıklığı açma hizmeti vermekte olan kurumlardır. Konu hakkında uzman firmalardan yararlanarak pimaş tıkanıklığı sorunundan kolayca kurtulabilmeniz mümkün olacaktır.

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Mutfak veya banyo lavabolarınızın tıkanmasına sebebiyet verebilecek olan kir , pas ve yemek atıkları tıkanma durumunun gerçekleşmesine neden olan faktörler olarak bilinmektedir. Pompalama yöntemi genellikle tıkalı lavabo açma yöntemleri arasından en sık tercih edilen tıkalı lavabo açma yöntemi olarak bilinmektedir. Özel robotlar ile mutfak borularında yaşanabilecek olan tıkanmalar giderilmektedir. Kurumsal bir yapıya sahip olan her firmanın bu robotlardan yararlanıyor olması gerekmektedir. Katı bir maddenin mutfağın pimaşına kaçması sonucunda lavabo tıkanıklığı oluşmaktadır.

Lavabo Tıkanması Nasıl Önlenir?

Lavabo tıkanmasını önleyebilmek üzere, mutfak lavabosu pimaşlarına herhangi bir katı maddenin kaçırılmaması ve mutfak lavabo borularının düzenli olarak temizlenmesi gerekli bir uygulamadır.

Logar Tıkanıklığı Açma Makinesi

RIDGID adı verilmekte olan logar tıkanıklığı açma makinesi tüm kurumsallaşmış tesisat firmaları tarafından kullanılması gereken makine tiplerinden biri olarak bilinmektedir. Logar tıkanıklığını gidermek üzere profesyonel destek almak şarttır. Logar tıkanıklığı sonucunda sakıncalı durumlar oluşabilmektedir. Bu sebeple logar tıkanması durumunda hızlı bir müdahale gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tıkanan Logar Nasıl Açılır?

Logarların belirli aralıklarda temizlenmeleri ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kanalizasyonlar arasında bağlantı sağlamakta olan logarlar tıkandığında , logarlarda biriken gazlar dışarı atılmayacaktır. Bu durum kötü koku oluşumuna sebebiyet verebilecek bir durum olarak bilinmektedir. Onarım işlemi logar kapağı üzerinden yapılmaktadır. Son teknoloji ürünü olan logar tıkanıklığı açma cihazlarının kullanımı kısa sürede tıkanan logarların açılmasını sağlayacaklardır.

İlginizi Çekebilir;

Logar Tıkanıklık Açma

Kanal Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma Artık Kısa Sürede Giderilebiliyor

Tıkanık Boru Açma Makinesi

Tıkanık Pimaş Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button