0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sapanca Su Kaçağı Uzmanı-Tespit-Tamir

15 Nisan 2019
1 kez görüntülendi
Sapanca Su Kaçağı Uzmanı-Tespit-Tamir

Damla Su Tesisat şirketi olarak Sapanca bölgesine hizmet vermekteyiz. Su kaçağı ile ilgili sorunlar için firmamız en yenilikçi yöntemler ile çalışmaktadır. Su kaçakları duvarları ve fayansları mahveden, binayı içten çürüten ve hatta uzun zamanda depreme dayanıksız hale getirebilen bir problemdir. Bu nedenle su kaçakları ihmal edilmeden çözüme ulaştırılmalıdır. Su kaçaklarından eskisi gibi korkmanıza gerek yok çünkü artık hiçbir yeri kırmadan çok daha kolay biçimde problemi hallediyoruz. Sapanca su kaçağı uzmanı için şirketimizle bağlantı kurabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespitinde Kesin Sonuç!

Su kaçağı sorunları ortaya çıktığında tavanda su birikintileri, duvarlarda ve fayanslarda sararmalar, duvarlarda kabarmalar, kötü koku, nem vb. ortaya çıkabilir. Komşuya su sızması gibi problemlere de sıkça rastlanmaktadır. Su kaçağı sıkıntılı bir durumdur ancak doğru şirketle ve ekiple hızlı biçimde yok edilebilir.

Firmamız, bünyesine aldığı çalışanlarının eğitimine önem vermekte ve son teknolojik cihazların kullanımına dair onları bilinçlendirmektedir. Modern cihazların en iyi ve faydalı biçimde kullanılmasını amaçlamaktayız. Bu sayede müşterilerimiz en ekonomik ve kolay şekilde su kaçağından kurtulabilirler.

Su kaçağı tespiti için ses dinleme dedektörü, nemölçer, kameralı görüntüleme yöntemi ve akustik cihazlar vb. kullanılmaktadır. Ses dinleme dedektörü sorunlu yerden çıkan farklı sesi kolayca bulur. Bunun için borular taranmaktadır.

Kameralı görüntüleme cihazı ile de boruların içi görüntülenmektedir. Görüntüye bakılarak su kaçak tespiti hemen yapılmaktadır.

Su Kaçağı Tamirinde Garanti!

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra profesyonel ekibimiz su kaçağının türünü ve yerini dikkate alarak çözüm yöntemleri kullanacaktır. Bu yöntemlerin arasında kırma bulunmaz. Fayanslar ve duvarlar asla zarar görmez.

Eski binaların borularındaki çalışmalar biraz daha zorludur ve bazen boruların değişmesi gerekebilir. Yeni binalardaki borular özellikle pis su boruları plastik olduğundan işlemler daha kolay ve ekonomik olmaktadır.

Temiz su ve pis su kaçaklarına göre de onarım yöntemleri farklılaşmaktadır. Pis su kaçakları çoğunlukla sifon, küvet, lavabo ve klozet bağlantıları ile ilgilidir.

Su kaçaklarının onarımından sonra hizmetimiz 1 yıl garantilidir. Sapanca su kaçağı uzmanı için Damla Su Tesisat 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Pamukova Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sapanca Su Kaçağı Bulan Firma-Tespit, Tamir

Sapanca Kaçak Su Kırmadan Bulma-Tespit, Onarım

Pamukova Su Kaçağı Tespiti

Doğalgaz Tesisatında Su Kaçağı Var

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button