0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Serdivan Kalorifer Su Kaçağı – Tespit, Tamir

21 Nisan 2019
649 kez görüntülendi
Serdivan Kalorifer Su Kaçağı – Tespit, Tamir

Su sızıntılarının hem tespit edilmesi hem de tamire geçilmesi sıkıntılı bir durum olmaktan çıktı. Nitekim bu aşamalarda kullanılan teknik cihazlar sayesinde zahmetsiz bir şekilde işlemlerin tamamlanması esas alınmaktadır. Serdivan kalorifer su kaçağı – tespit, tamir işlemlerinde özel makinelerin kullanımına yer verilmektedir. Bu şekilde müşterilerin;

  • En kısa sürede sızıntı sorunlarından kurtulmaları sağlanıyor.
  • Evlerin bu tarz işlemler sırasında pislenmesi ve dağılması söz konusu olmuyor.
  • Daha ekonomik bir şekilde tespite ve tamire yer veriliyor.

Su kaçak tespiti tüm bu detaylar eşliğinde bir hayli kolay olmaktadır. Noktasal bir şekilde sızıntının tespit edilmesi esas alınmaktadır. Ve yine aynı nokta üzerinden tamire geçilmektedir. Bu durum tüm zeminin ya da duvarın kırılmasına engel oluyor. Beraberinde de daha titiz ve hızlı çalışmalara geçilmektedir.

Su Kaçağı Tespitinin Fiyatları

Eskiden su kaçağı tespitine yönelik duvarların ya da seramiklerin kırılması esas alınırdı. Nitekim tüm borular incelemeye alınır arkasından da sızıntı tespit edilirdi. Bu işlemler neticesinde hem evler çok dağılır hem de farklı masraflar ortaya çıkardı. Artık yeni teknoloji sayesinde tüm bu sorunlar tarihe geçti. Çünkü kullanılan cihazlar sayesinde noktasal olarak tespitin yapılması ve tamire geçilmesi sağlanıyor.

Cihazlar eşliğinde tespit ile tamire yer verilmesine rağmen fiyatlar bir hayli makul tutulmakta. Üstelik duvar ile zemin zarar görmeyeceği için yeni masraflar çıkmaz. Yani ekstra olarak herhangi bir yer için tadilat ödemesi yapmanıza gerek kalmıyor. Bu durum cihazlar eşliğinde su sızıntılarının tespit ile tamir edilmesinin bir diğer avantajlı yanı olmaktadır.

Noktasal Su Sızıntısı Tespiti

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Serdivan kalorifer su kaçağı – tespit, tamir işlemlerinde cihazlara yer verilir. Şöyle ki kaloriferlerin sürekli olarak suyu tükeniyorsa bu durum sızıntılarının habercisi olmaktadır. Üstelik bu durumdan dolayı yeteri kadar verim alınamaz ve faturalar da yüksek gelir. Kısacası faturalardan yana tasarruf etmek için de yardım almanız gerekiyor. Bu tarz problemler neticesinde noktasal olarak tespite geçilir. Yani termal kameralar sayesinde sızıntının oluştuğu alan tespit edilir. Hemen arkasından da bu alan tamir edilir ve sorun ortadan kalkar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button