0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sitede Su Kaçağı

03 Aralık 2017
3 kez görüntülendi
Sitede Su Kaçağı

Sitede su kaçağı durumlarında yapılması gereken, birçok farklı ürün bulunmaktadır. Aslında evlerde yapılması durumunda elbette ki çok daha basit bir şekilde bu işlemler gerçekleştirilirken, sitelerin ortak kullanım alanlarında yapılan su kaçağı alanlarında da yapılması gereken öncelikli bütün geçmiş alanlarının kapatılması sağlanır. Örnek vermek gerekirse, musluk ve yahut da vanaların kapatılarak, herhangi bir şekilde su sayacının dönüp dönmediğini kontrolü sağlanır.

Sitede Su Kaçağı Kontrol Ve Tespiti İşlemleri

Eğer su sayacı hala dönüşümü gerçekleştiriyorsa, bu durumda yapılacak olan işlem kesinlikle kaçak müdahale işlemidir. Ancak kaçak müdahale işlemi ile ilgili olarak bir sitede takdir edersiniz ki, çok geniş bir alanda bulunabilir. Bu birkaç 100 metrekare bir alandan bahsedildiği zaman hatta dönümlük olarak yapılan site alanlarında düşündüğümüz takdirde, herhangi bir yerde olan pimaş borusunun gerekli şekilde işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerçekten de çok zor olacaktır.

Ancak günümüzdeki teknolojiler sayesinde, çok rahatlıkla da işlemler gerçekleştirilmekte ve sizlere sunulmuş bulunmaktadır. Böylece sizlere de sağlıklı ve kaliteli şekilde geri dönüşleri alabilirsiniz. İşlemler kontrol ediyor ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilirken, gerekli su borularının içerisinde kameralı bir sistem sağlanır ve bu sistemin dahilinde kaçak kontrolü yapılır.

Sitede Su Kaçağı Nasıl Yapılır?

Kaçak kontrolün sonrasında, yapılan tespit işleminin itibaren gereken müdahalenin yapılması sağlanır. Hangi bölgede gerekli müdahale yapılması gerekiyorsa, o bölgede gerekli açılma işlemi gerçekleştirilir ve müdahale işlemi yapılır. Bu arada günümüz teknolojisi gereğince, artık %100 bir şekilde kırık işlemi gerektirmez. Ufak çatlaklar durumunda, özel bir sistem ile pimaş içerisine yerleştirilen, ince borular sayesinde, gereken müdahale yapılır ve hiçbir şekilde açılma gibi bir durumda söz konusu olmadan, hızlı ve kolay bir şekilde gereken dönüşün sağlanması sağlanıyor.

Bu yüzden dolayı sizlere de kaliteli bir şekilde tesisat işlemlerinde çözüm alabilir ve işlem sonuçlarını uğraşma şansına sahip olursunuz. Burada su kaçağı işlemlerinde en önemli olan şey su kaçak tespiti işlemlerinin düzgün bir şekilde yapılması ve sizlere sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir;


Apartmanda Su Kaçağı

Avcılar Tıkanıklık Açma Servisi

Görüntülü Makineyle Tıkanıklık Bakımı

Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

Sakarya Geyve Su Kaçağı Tespiti 

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button