0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Dilovası

30 Haziran 2019
1 kez görüntülendi
Su Kaçağı Dilovası

Su kaçağı hemen hemen her yapıda oluşan sorunlardan bir tanesidir. Su kaçağının oluşması nedeni belirlenemediği için kişileri tedirgin eder. Her yerin kırılıp döküleceği yanılgısı çoğu kişide endişe doğurur. Su kaçağının pek çok nedeni bulunur. Esas neden döşenen su borularından kaynaklanır. Su borularının zaman içerisinde aşınması, yıpranması ya da paslanması bu duruma sebebiyet verir. Su kaçağı konusundaki en önemli nokta kaçağın yerinin net bir şekilde belirlenmesidir. Kaçak yeri belirlenemediği sürece onarım işine geçilemez. Sizler de Damla Su Tesisat ile zahmetsiz ve sağlıklı bir şekilde Dilovası su kaçağı tespit ve tamir ettirebilirsiniz.

Su Kaçağının Belirtileri Arasında Neler Vardır?

Binalarda oluşan su kaçakları kimi zaman gözle görülür şekilde olmaz. Kimi zaman ise kaçak olduğu çok bariz bir şekilde ortadadır. Belirtilerin kesin olup olmaması bu noktada önemli değildir. Esas konu bu belirtileri hızlıca algılayabilmek ve gereken çözümü sunmaktır. Damla Su Tesisat su kaçakları konusunda profesyonel bir kuruluştur. Bu doğrultuda binanızda su kaçağı belirtileri varsa onlarla iletişime geçebilir ve sorunu çözebilirsiniz. Su kaçağının belirtileri şunlar olarak sıralanabilir:

  • Çesmeler kapalı olduğu halde su sayacının dönmesi en büyük belirtilerden bir tanesidir.
  • Bir ay içerisinde kullanılan su miktarı çok fazla olmamasına karşın su faturasındaki yüklü miktar su kaçağı olduğunun habercisidir.
  • Bina eğer apartmanda yer alıyorsa, bir alt katta bulunan kişilerden gelen sızıntı şikayetleri de su kaçağı belirtileri arasındadır.
  • Binanın duvarlarının sürekli nemli olması, su kaçağının ilerlemiş olduğunu gösterir.
  • Binanın zeminindeki parkelerin ya da seramik fayansların renk değiştirmesi, olağandan daha fazla deforme olması ve aşınması da yine belirtiler arasındadır.

Tüm bu belirtiler binada su kaçağının olduğunu gösterir. Böyle durumlarda kaçak yeri hakkında nokta atışı yapacak olan Damla Su Tesisat ile iletişime geçebilir ve Dilovası su kaçağını giderebilirsiniz.

Su Kaçaklarının Tespiti Nasıl Olur?

Teknolojinin gelişmesi su kaçağı tespitini kolaylaştırır. Günümüzde su kaçakları termal kameralar, pis su kameraları ve dinleme cihazları ile kolayca tespit edilir. Bu cihazlar zahmetsiz şekilde tamire olanak sağlar.

Uzman Ekip Zahmetsiz Onarım

Dilovası su kaçağı tamir etmek Damla Su Tesisat bünyesinde çalışan uzman kadro ile artık çok kolay şekilde gerçekleştirilir. Sizler de çok geç olmadan kaliteli hizmet sunan ve 1 yıl hizmet garantisi sağlayan Damla Su Tesisat ile tanışın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button