0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı İletişim

05 Şubat 2021
670 kez görüntülendi
Su Kaçağı İletişim

Olası su kaçağı tespiti sonucunda sızıntıların detaylı tespiti ve onarımı için işinin ehli bir ekiple iletişime geçmek önem arz etmektedir. Su kaçağı için iletişime geçilecek firmanın seçimi ilerideki olası sorunların tekrarlanmaması açısından önemlidir.

İşini severek yapan ve çözüm odaklı çalışan bir firma arayışında iseniz Damla Su Tesisat yıllanan tecrübe ve birikimiyle sorunun çözümü için yanınızdadır.

Damla Su Tesisat Yanınızda

Su kaçaklarının tespiti kırmadan dökmeden termal ve akustik kameralarla yapılmaktadır. Sızıntının olduğu bölge kameralar ile tespit edildikten sonra sızıntı oluşan bölge bir ilaç yardımıyla doldurulup kapatılmaktadır.

Su kaçağını çözmek aslında bu kadar pratik ve hızlı bir işlemdir. Damla Su Tesisat, profesyonel ve güler yüzlü uzman ekibi ile su kaçaklarını önlemek ve su tesisatını güçlendirmek için müşterilerine hizmet vermektedir.

Neden Damla Su Tesisat?

Damla Su Tesisat, yıllardır süregelen tecrübesi ve son gelişmiş teknolojik ekipmanları ile su kaçağı oluşması durumunda iletişime geçebileceğiniz bir firmadır. Termal ve akustik kameralar ile su kaçağını dakikalar içinde tespit edebilen uzman ekip sayesinde sızıntılar önlenebilmekte ve boruların bakımı yapılabilmektedir.

Damla Su Tesisat, fayansları kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Böylelikle ekstra masraf ve iş yükü oluşmamaktadır. Boruların bakımı ve onarımı da bu aşamadan sonra daha kolay olmaktadır.

Nasıl Ulaşabilirim?

Damla Su Tesisat’ın internet adresine girdiğinizde iletişim bölümünden gerekli telefon numarasına ve mail adresine ulaşmak mümkündür.

İlginizi Çekebilir;

Üsküdar Bahçelievler Mah. Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağını Bulan Firma

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Taraklı Su Kaçağı Bulma– Tespit, Tamir

Kanal Tıkanıklığı Firması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button