0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı İzmit

05 Haziran 2019
1 kez görüntülendi
Su Kaçağı İzmit

Su kaçağı her binada ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlar arasındadır. Su kaçağının esas nedeni tesisat içindeki su borularının zaman içinde yıpranmasıdır. Ayrıca su borularına takılacak yabancı maddeler boruyu tıkayarak su akışına da engel olur. Böyle durumlarda da su kaçağı sorunu oluşabilir. Su kaçağının onarılması pek çok kişiyi huzursuz eder. Eski zamanlardaki gibi her yerin kırılıp döküleceği fikri halen çok yaygındır. Fakat artık teknolojinin gelişmesi ile beraber pek çok teknolojik cihaz açığa çıkar. Bu sayede çok rahat bir şekilde onarım yapılabilir. Kocaeli merkezli firma olan Damla Su Tesisat su kaçağı konusunda alanında lider firmalardan bir tanesidir. Yalnızca Kocaeli merkezde değil, aynı zamanda çevre ilçelerde de hizmet verir. Dolayısıyla artık İzmit su kaçağı tespit etmek ve onarımını yapmak çok kolay olur.

Su Kaçağının Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı pek çok yapıda ortaya çıkabilecek sorunlar arasındadır. Su kaçağının var olması kimi durumlarda bariz şekilde anlaşılır. Fakat bazı durumlarda su kaçağı daha derinlerde yer alır. Bu gibi durumlarda sorun olduğunu anlamak daha zordur. Kişilerin su kaçağı belirtilerini bilmeleri ve arada sırada kontrol etmeleri daha büyük sorunların oluşmasını önler. Su kaçağının başlıca belirtileri şunlardır:

  • Musluklar kapalı olmasına rağmen su sayacının çalışması ve dönmesi,
  • Çok yüksek meblağlarda gelen su faturası,
  • Zeminde bulunan parke, seramik, fayansların renk ve şekil değiştirmesi,
  • Yapıdaki duvarların ıslak ve nemli olması,

Bunların hepsi su kaçağı belirtileri arasında yer alır. Bu sorunla karşı karşıya kalan kişilerin mutlaka işinde uzman kimselerle irtibata geçmesi gerekir. Sizler de artık İzmit su kaçağı onarma konusunda Damla Su Tesisata güvenebilir ve onun profesyonel hizmet anlayışından yaralanabilirsiniz.

Su Kaçaklarını Bulan Cihazlar Nelerdir?

Gelişen teknolojilerle birlikte su kaçaklarını bulan cihazlar da artar. Bu işlem için genellikle 3 adet cihaz kullanılır. Dinleme cihazı, termal ve pis su kameraları kullanılır. Dolayısıyla kaçağın nerede olduğu rahat bir şekilde tespit edilir ve çözüme gidilir.

Profesyonel Ekip İle Su Kaçağının Tamir Edilmesi

İzmit su kaçağı tamir etmek Damla Su Tesisat’ın profesyonel ekibi ile artık çok kolay! Sizler de çok geç olmadan kaliteli hizmet sunan ve 1 yıl hizmet garantisi sağlayan Damla Su Tesisat ile tanışın.

İlginizi Çekebilir;

İzmit Kırmadan Tıkanıklık Açan Firma

Kocaeli İzmit Su Kaçağı Tespiti

İzmit En İyi Tesisatçı

İzmit Su Kaçağı Firması

İzmit Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button