0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Karamürsel

28 Haziran 2019
1 kez görüntülendi
Su Kaçağı Karamürsel

Su kaçakları çoğunlukla evlerde görülmekle beraber çoğu iş yerinin, alışveriş merkezlerinin kısaca su tesisatı döşemesinin var olduğu her yerin ortak sorunlarından bir tanesidir. Binalarda ortaya çıkan su kaçakları kişileri, tadilat ve tamirat işlerinin fazla olması nedeniyle huzursuz eder. Zeminin kırılması yeni sorunları da beraberinde getirir. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi su kaçaklarını tespit etmeyi kolaylaştırır. Gerekli ve ileri düzeyde ekipmanlar sayesinde her yeri kırmaya gerek kalmadan kaçak yeri bulunur ve tamiri gerçekleştirilir. Kocaeli merkezli olan Damla Su Tesisat gelişmiş ileri teknoloji kamera kullanarak kaçak yerini tespit eder. Damla Su Tesisat Kocaeli’nin çevre ilçelerinde de hizmet verir. Bu bağlamda Karamürsel su kaçağı sorunları artık çok daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde ortadan kaldırılır.

Su Kaçaklarının Nedenleri Neler Olabilir?

Binalarda ortaya çıkan su kaçaklarının birçok sebebi bulunur. Su kaçaklarının başlıca nedenleri şunlardır:

  • Binanın eski olması su tesisat döşemelerinde kullanımdan kaynaklı aşınmalara neden olur. Uzun yıllar kullanılan su boruları belirli süreden sonra yıpranır ve değiştirilmesi gerekir. Bu gibi durumlarda borulardan sızan sular su kaçaklarının oluşmasına sebebiyet verir.
  • Su kaçaklarının bir başka nedeni ise borularda görülen tıkanmalardır. Borulara sıkışmış olan yabancı cisimler suyun akıp gitmesine izin vermez. Bu nedenle de su sızıntıları ortaya çıkar.

Damla Su Tesisat Karamürsel su kaçağı kapsamında tüm su kaçaklarının nedenlerini gelişmiş sistemleri ile bulur ve tasarruflu fiyat güvencesi ile onarımını gerçekleştirir.

Su Kaçaklarının Sonuçları Nelerdir?

Binalarda görülen su kaçakları önemsenmez ve tamir ettirilmez ise ilerleyen zamanlarda çok daha kötü sonuçları beraberinde getirir. Su kaçaklarının başlıca sonuçları şunlardır:

  • Yıpranmış borulardan sızan sular nedeniyle zeminde bulunan parke ya da seramik fayanslar zarar görür ve aşınır.
  • Su kaçaklarının ilerlemesi alt katlara da su sızmasına neden olur. Böyle durumlarda alt katta bulunan kişiler su sızıntısı yüzünden zarar ettiler ise bunun maliyetinin karşılanmasını isteyebilirler.

Su Kaçaklarında Nokta Atışı Çağı

Karamürsel su kaçağı bulmak ve tamir etmek Damla Su Tesisat ile garanti altına alınır. 1 yıllık hizmet garantisi sunan firma, su kaçaklarında nokta atışı yaparak bu sorunu hızla giderir.

İlginizi Çekebilir;

Karamürsel Su Kaçağı Tespiti

Kocaeli Karamürsel Su Kaçağı Tespiti

Evde Su Kaçağı

Binalarda Su Kaçağı Problemi

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button