0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Size Dert Olmasın!

09 Mart 2018
2 kez görüntülendi
Su Kaçağı Size Dert Olmasın!

Damla Su Tesisatı olarak artık mutfak, banyo ve binalardaki su kaçaklarına pratik, kesin ve uygun fiyatlı çözümlerle son veriyoruz! Su kaçaklarından ötürü birçok insan eskiden beri büyük sıkıntı yaşamışlardır. Fayanslardaki kırılmalar özellikle büyük sorun olmuştur. Modern cihazlar yardımı ile artık su sızıntıları ve su kaçağı kesin bir şekilde yok edilebilmektedir üstelik kırma dökmeye gerek kalmadan!

Su Kaçaklarını Nokta Atışı ile Tespit Ediyoruz!

Teknoloji geliştikçe birçoğumuz için büyük problem teşkil eden sorunlar gittikçe küçülmekte hatta yok olmaktadır. Bilindiği üzere bir binada ya da evde su kaçağı meydana geldiğinde bu herkes için adeta facia niteliğindeydi çünkü bu nedenle yapılacak olan tadilatla fayanslar kırılır ve yüksek masraf çıkardı. Ortaya çıkan kirlilik de ekstra bir sıkıntı yaratmaktaydı. Şu anda su kaçakları meydana geldiğinde teknolojik olarak üst noktada olan güncel donanımlı cihazlar sayesinde çok kısa bir süre içerisinde kaçağın nerede olduğu belirlenebilmektedir.

Kameralı ve termal su kaçağı cihazları ile borulardaki kaçakları bulup deneyimli elemanlarımız ile bunları yok ediyoruz. Modern ekipmanlarımız ile arıza yeri net olarak tespit edilebiliyor. Bu nedenle vakit kaybetmeden sorunu gidermemiz mümkün oluyor. Ayrıca su kaçağı dinleme cihazlarımız sayesinde de ne duvarları ne boruları kırıp dökmeden arıza yerini buluyoruz.

Profesyonel Ekip Farkı!

Her ne kadar son teknoloji ürünleri sorun çözümünde büyük katkı sağlasa da bu cihazları kullanmayı bilmek ve bu konuda deneyimli olmak da önemlidir. Bilgisiz insanlar tarafından kullanılan cihazlar zarar verebilir. Damla Su Tesisat olarak alanında uzman ve bilgili bir ekibe sahibiz. İşinin ehli insanlarla çalıştığımız için müşteri memnuniyetini kolaylıkla sağlayabilmekten ötürü de oldukça memnunuz.

Su Kaçağı Belirtilerini Göz Ardı Etmeyin!

Banyo su kaçağı, mutfak su kaçağı, binalardaki genel su kaçakları bazı belirtiler gösterirler. Bunlara dikkat etmek ve önemsemek gerekir; çünkü su kaçakları zaman içerisinde hem binaya hem yarattığı nem ve rutubet ile insan sağlığına zarar vermektedir. Duvarlarınızın, borularınızın yıpranmaması, çürümemesi ve bina ömrünün kısalmaması için su kaçakları için hızlıca önlem almanız gerekebilir. Aşağıdaki maddelerde bazı su kaçağı belirtileri verilmektedir:

  • Vanalarınız açık değilken bile su saatinizin dönüyor olması
  • Duvarlardaki nem, dökülme ve kabarmalar
  • Banyo ve mutfak fayanslarınızda meydana gelen sararmalar
  • Banyo tavanında meydana gelen su birikintileri, dökülmeler, ıslaklık
  • Binanızda, banyo ve mutfaklardaki kötü koku ( nem-rutubet)

Siz de su kaçaklarından şüpheleniyorsanız mutlaka kameralı termal cihazlar ile çalışan; işinin ehli kurumsallaşmaya önem veren bir şirketle iletişime geçin.

Düşük Masrafla Profesyonel Hizmet Alın

Düşük masraflarla kaliteli hizmet almak istiyorsanız Damla Su Tesisat olarak size yardımcı olabiliriz! Kesin, hızlı ve memnuniyetinizi garanti eden hizmetimizin yanında uygun fiyatlarımızla da yüzünüzü güldürmeyi amaçlıyoruz. Kaçak ve sızıntı sorunu nereden kaynaklı olursa olsun ( pis su kaçağı ya da temiz su kaçağı ) size bu sorunu kısa sürede çözmeyi vadediyoruz.

İlginizi Çekebilir;

Banyo Su Sızıntısı

Su Kaçağında Kesin Çözüm

Gider Tıkanıklığı Açma Makineyle İstanbul

Damla Tesisat ile Su Kaçaklarınızı Durdurun!

Silivri Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button