0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı ve Teknoloji Çözümler

22 Kasım 2017
1 kez görüntülendi
Su Kaçağı ve Teknoloji Çözümler

Su kaçağı tesisat konusunda bir evde meydana gelebilecek en can sıkıcı olaylardan bir tanesidir. Sadece bir oda ile sınırlı kalabileceği gibi birde fazla odada da etki kurabilmektedir. Siz de süreç ile alakalı olarak boyalarınızda bir kabarma ya da odanın içerisinde nedenini bilmediğiniz bir rutubet kokusu ile karşı karşıya kalıyorsanız bu durumun büyük bir ihtimalle su kaçağından kaynaklandığını aklınıza getirmelisiniz. Özellikle suyun görünür hale gelmesini beklememeli ve hızlı davranmayı adeta bu süreç içerisinde prensip haline getirmelisiniz.

Su Kaçağı Konusunda Hangi Tedbirler Alınabilir?

Su kaçakları içerisinde en tehlikeli olanlar ana borudan kaynaklanan arızalardır. Bu arıcalar genel itibari ile sadece bir daireyi değil apartmanın bütün yapısını etkileyebilecek bir kuvvette olabilmektedir. Konu ne denli vahim olursa olsun kişilerin firmamıza başvurdukları anda tamirat sürecinin yetkin bir ekip ile başlatılacağı unutulmaması gereken detaylardandır. Su kaçağı ile alakalı olarak sadece sizin dairenizi ilgilendiren bir sorun olsa bile hem maddi olarak hem sürecin uzunluğu ile alakalı olarak zamanlama açısında oldukça dikkatli davranmanız gerektiğini de unutmamak gerekmektedir.

Sensörlü Cihazlar ile Kaçak Tespit Edilebilir Mi?

Su kaçağı tespiti konusunda sensörlü olan cihazların kullanılması kişilerin su kaçağından maddi olarak minimum zarar almalarını sağlamaktadır. Bu konuda kırma gibi eski usuller yerine bu tip sıcaklık veya ses dalgalarına göz atarak işleme koyulan yöntemlerin kullanımı firmamızın teknik ekibi tarafından kısa sürede ortaya koyulabilmektedir.

Kaçak Tespiti ve Tamiri Ücretlendirmeyi Ne Derece Etkilemektedir?

Su kaçağı bulma konusunda kullanılan cihazların ücretlerinin oldukça yksek olduğu bilinmektedir. Tek bir sensörlü cihaz bile firmaya birkaç bin liraya ma olabilmektedir. Bu nedenle kişilerin hem kaliteli hizmet sunan hem de elinde bulunan cihazları kullanıcılar için sıkıntısız bir miktar ile işleme koyacak olan firmaları bulmaları istenmektedir. Siz de bu onuda ayrıca ikkat etmelisiniz. Firmamız tüm donanıma sahip olmasına rağmen kullanıcılardan oldukça makul bir ücret tlep ederek hizmet vermeye devam etmektedir. Modern yöntemler ile verimli bir takım çalışması birleştiği için sonucun da olumlu olacağından emin olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Can Sıkıntınıza ve Su Kaçağınıza Artık Son!

Banyoda Su Kaçağı

Su Kaçağı ve Binaların Genel Yapısı Hakkında İnceleme

Su Kaçağı Termal Kamera

Su Kaçağı Uzmanı Kocaeli Tel No

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button